Ünlülerin zayıflamak için en sık tükettiği 3 besin

Ünlülerin zayıflamak için olmazsa olmaz 3 besin maddesi, yulaf, yoğurt ve yeşil çayın faydaları saymakla bitmiyor. Ünlüler fit görüntülerini bol su içmeye ve beslenme rutinlerine borçlu. Fazla kilolarından kurtulmak isteyenler ise ünlülerin fotoğraflarına bakıp iç çekiyor. Peki ünlülerin baş ucu besinleri yulaf, yoğurt ve yeşil çayın faydaları neler? İşte cevabı...

Ünlülerin zayıflamak için en sık tükettiği 3 besin

AKSAM.COM.TR/MOR PAPATYA

Birçok ünlü zayıflamak için düzenli spor yapıyor. Bunun yanı sıra ünlülerin beslenme rutinlerinden eksik etmediği 3 besin daha var. Ünlülerin zayıflama sırrı olan yulaf, yoğurt ve yeşil çayın faydaları nelerdir? İşte cevabı...

1- YULAFIN FAYDALARI: Yulaf içeriğindeki yüksek lif miktarı sayesinde kilo vermeye yardımcı olur. Kabızlığa iyi gelir. Kan şekerini kontrol eder.

2- YOĞURDUN FAYDALARI: Yoğurt ise doğal kalsiyum kaynağı olarak kilo vermeyi sağlıyor. Probiyotikler sayesinde bağırsak florasını ve bağışıklığı güçlendiriyor.

3- YEŞİL ÇAY: Yeşil çay ise kalori yakımında birebir. Bitki çayları arasında en hızlı kalori yakımını sağlayan çay yeşil çaydır.

  • ünlüler zayıflamak için
  • ünlüler
  • yulafın faydaları nelerdir
  • yoğurdun faydaları nelerdir
  • yeşil çayın faydaları nelerdir
Tüm Mor Papatya haberleri için tıklayın