10 günde muma çeviren yulaflı kür! Diyetsiz sihir...

Diyetle uğraşmak istemeyenler yulaflı kürleri araştırıyor. Çünkü yulaflı tarifler bağırsakları 10 günde harekete geçiriyor ve kilo verme sürecinde düğmeye basıyor. Diyetsiz kilo vermek isteyenlere 10 günde muma çeviren yulaflı kür tarifi haberimizde...

10 günde muma çeviren yulaflı kür! Diyetsiz sihir...

AKSAM.COM.TR/MOR PAPATYA

"Bir şey olsa da hemen zayıflasam" diye iç geçirenlerden misiniz? Eğer öyleyseniz kurtarıcınızın yulaf kürü olduğunu söyleyelim. Yulaf lapası son yıllarda diyetsiz kilo vermek isteyenlerin kurtarıcısı oluyor. 10 günde muma çeviren yulaflı kür uzun süre tok tutan bir besin.

Son yıllarda herkes yulaflı lapanın müptelası oldu. Çünkü yulaf bağırsakları çalıştırır ve kabızlığı önler. Tok tutar ve kan basıncını düşürür. İşte 10 günde vücudu harekete geçiren yulaf lapası tarifi ve öneriler...

YULAF LAPASI NASIL YAPILIR?

Yulaf yapasının 1 kâsesi 171 kaloriye denk geliyor. Bu besin genellikle süt veya su ile tüketilen kahvaltılık gevrek yemeğidir ve hazırlaması oldukça kolaydır.

Vücuttaki kolesterol seviyelerini düşürmeye yardımcı olur ve lif, potasyum, manganez, çinko, protein ile doludur.

Yulaf lapası günün herhangi bir saatinde alınabilir ve işe taşınması bile çok kolaydır.

Mideyi 2-3 saat tok tutar ve açlık sancılarını bastırır. Meyvelerle de çeşitlendirebilirsiniz. Muz, badem ve tarçınlı lapa, tarçınlı elma ve armut lapası yapabilirsiniz.

  • diyetsiz kilo vermek
  • diyet
  • yulaf
  • yulaf kürü
Tüm Mor Papatya haberleri için tıklayın