Yeşilin başkenti fidan bağışlama! Türkiye'ye Nefes Ol Kampanyası bağış ekranı sizlerle!

Yeşilin başkenti fidan bağışlama ekranı vatandaşlar tarafından yoğun olarak ziyaret ediliyor. TEMA tarafından Cumhuriyet'e bir fidan, Başkent'e nefes olma yolunda; Ankara'nın belirlemiş olduğumuz bölgelerinde ülkemizin değerleri adına ve anısına sizlerle birlikte hatıra ormanları oluşturup geleceğimize sahip çıkmak için başlattığımız projemizi geçici olarak durdurup, yeni bir sayfa açıldı. Siparişini vereceğiniz ağaçlar seçmiş olduğunuz yangından zarar gören bölgenin ilgili belediyesine ulaştırılacak.

Yeşilin başkenti fidan bağışlama! Türkiye'ye Nefes Ol Kampanyası bağış ekranı sizlerle!

Türkiye'ye Nefes Ol Kampanyası bağış ekranı yoğun ilgi görüyor. Yangından zarar gören ormanlarımızı tekrar ağaçlandırmak için TEMA tarafından kampanya başlatıldı. Kampanyada "Güzel ülkemizin içinden geçtiği bu zor günlerde, yangınlara teslim olmamak ve ormanlarımızı tekrar yeşertmek adına siz değerli destekçilerimizi kampanyamıza katılmaya davet ediyoruz." açıklaması yapıldı. İşte Türkiye'ye Nefes Ol Kampanyası bağış ekranı...

YEŞİLİN BAŞKENTİ FİDAN BAĞIŞLAMA EKRANI

TEMA fidan bağışı kampanyası 2021: Fidan bağışı nasıl ve nereden yapılır? TEMA fidan bağışı ne kadar?

TÜRKİYE'YE NEFES OL KAMPANYASI

"Yangından zarar gören ormanlarımızı tekrar ağaçlandırmak ister misiniz?

Cumhuriyet'e bir fidan, Başkent'e nefes olma yolunda; Ankara'nın belirlemiş olduğumuz bölgelerinde ülkemizin değerleri adına ve anısına sizlerle birlikte hatıra ormanları oluşturup geleceğimize sahip çıkmak için başlattığımız projemizi geçici olarak durdurup, yeni bir sayfa açıyoruz.

Güzel ülkemizin içinden geçtiği bu zor günlerde, yangınlara teslim olmamak ve ormanlarımızı tekrar yeşertmek adına siz değerli destekçilerimizi kampanyamıza katılmaya davet ediyoruz.

Siparişini vereceğiniz ağaçlar seçmiş olduğunuz yangından zarar gören bölgenin ilgili belediyesine ulaştırılacaktır."

  • Yeşilin başkenti fidan bağışlama ekranı
  • Yeşilin başkenti
  • fidan bağışlama ekranı
  • tema fidan bağışlama ekranı
  • türkiyeye nefes ol
  • türkiyeye nefes ol kampanyası
  • belediye fidan bağışı ekranı
Tüm Yaşam haberleri için tıklayın