Rusyalı Mira ve Ağrılı Fırat'ın aşkına anne engeli!

Hafta içi her gün Star Tv'de yayınlanan Sabahın Sultanı Seda Sayan'da Rusyalı Mira ve Ağrılı Fırat'ın aşkları için mücadelesi programa damga vurmaya devam ediyor. Canlı yayına konuk olarak katılan çifte tepki Fırat'ın annesinden geldi.

Rusyalı Mira ve Ağrılı Fırat'ın aşkına anne engeli!

Seda Sayan'ın sunduğu program Sabahın Sultanı'na bugün Ağrılı Fırat ve Rusyalı Mira katıldı. Fırat, annesinin rızasını alamadıklarını dile getirerek programda yer aldıklarını söyledi. Fırat'ın annesi canlı yayına telefon ile bağlanarak oğlunun Rus biriyle evlenmesini istemediğini açıkladı. Ağrılı Fırat'ın annesi, "Ben onu İstanbul'a gönderdim gittim bir tane Rus kadın mı al gel dedim. Türkiye'de kız mı kalmamış?" dedi.

HELAL SÜT EMMİŞ KIZ İSTİYORUM!

Sabahın Sultanı Seda Sayan'ın yeni bölümünde Mira ve Fırat'ın aşkları programa damga vurdu. Fırat, Mira'yla evlenmesine onay vermeyen annesini canlı yayında ikna etmeye çalıştı.

Helal süt emmiş gelin istediğini belirten Fırat'ın annesi, "Ben onu İstanbul'a gönderdim gittim bir tane Rus kadın mı al gel dedim. Türkiye'de kız mı kalmamış?" ifadelerini kullandı.

Mira'nın annesi ve Fırat'ın annesi arasında geçen 'saygı' konuşmaları üstüne Fırat annesine, "Buradaki herkesin gösterdiği saygıyı, sen göstermiyorsun anne." dedi.

"ANNEMLE SEVDİĞİM ARASINDA KALDIM"

"Annem ve sevdiğim arasında kaldım" diyen Fırat, Mira'nın gözyaşlarına boğulmasıyla zor anlar yaşadı. Stüdyoda tansiyon git gide yükselirken anne Fatma Hanım oğluna, "Sana hakkımı helal etmiyorum. Ölürsem mezarıma gelme" diyerek herkesi şoke etti.

  • Rusyalı Mira
  • Ağrılı Fırat
  • Sabahın sultanı seda sayan
  • seda sayan
Tüm Yaşam haberleri için tıklayın