Magnum çekilişi sonuçları açıklandı mı? 2021 Magnum çekilişi sonuçları kazanan isim listesi nereden öğrenilir?

2021 Magnum çekilişi sonuçları binlerce katılımcı tarafından merak ediliyor. Magnum Porsche kampanyasına katılan vatandaşların heyecanla beklediği çekiliş günü geldi. Magnum çekilişi bugün noter huzurunda gerçekleşti. Ancak çekiliş canlı olarak yayınlanmadı. Noter huzurunda ve vatandaşa açık olarak yapılan kurayı izlemeye gidemeyenler 'Magnum çekilişi sonuçları açıklandı mı? 2021 Magnum çekilişi sonuçları kazanan isim listesi nereden öğrenilir?' sorularının yanıtını araştırıyor. İşte merak edilenler...

Magnum çekilişi sonuçları açıklandı mı" 2021 Magnum çekilişi sonuçları kazanan isim listesi nereden öğrenilir"

Magnum çekilişi için geri sayım sona erdi. Magnum çekilişi canlı yayın aramaları yoğunlaştı. Magnum çubuklarından çıkan şifre ile çekilişe katılanlar Magnum çekiliş sonuçlarını takip etmek istiyor. Ancak Magnum çekilişi canlı yayın olarak yayınlanmadı. Peki, Magnum çekilişi sonuçları açıklandı mı? 2021 Magnum çekilişi sonuçları kazanan isim listesi nereden öğrenilir?

MAGNUM ÇEKİLİŞİ YAPILDI!

Çekiliş, saat 11.00'da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No: 4 - A Beyoğlu/İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirildi.

MAGNUM ÇEKİLİŞ SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

Magnum çekiliş sonuçları, henüz açıklanmadı. Magnum Porsche çekiliş gününden sonra kamuoyu ile paylaşılacak. Kazanan talihlilerin isimleri 16 Ekim 2021 tarihli Hürriyet Gazetesi Cumartesi Eki'nde duyurulacaktır.

Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelecek gecikmelerden Unilever ve U2 Tanıtım sorumlu değildir. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir.

Asil talihliler, başvuru için en geç 31.10.2021; yedek talihliler ise, en geç 15.11.2021 tarihine kadar kimlik fotokopileri, ikramiye kazandıkları okunabilir şifreli ürün çubukları ve iletişim bilgileri ile info@u2.com.tr'ye veya U2 Tanıtım'ın yukarıda belirtilen adresine şahsen başvurmaları ve istenilen belgeleri tam ve eksiksiz teslim etmeleri halinde ikramiyelerini teslim almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar başvurmayan talihliler ikramiyelerini teslim alamazlar.

İkramiye tesliminde, ikramiye kazanılan okunabilir şifreli ürün çubuğu ibrazı zorunludur ve şifreli ürün çubuğunun okunabilir şekilde saklanması katılımcıların sorumluluğundadır. Türkiye'de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin ikramiye tesliminde ikametgah tezkeresi ibrazı da zorunludur. İkramiye, çekilişle belirlenen talihlilere başvuru ve devir işlemleri tamamlandıktan sonra taahhüt edildiği şekilde verilecektir.

  • Magnum çekilişi
  • Magnum çekilişi canlı
  • Magnum çekilişi canlı yayın
  • Magnum çekilişi canlı nereden izlenir
  • Magnum çekilişi sonuçları açıklandı mı
  • Magnum kura açıklandı mı
  • Magnum çekilişi sonuçları canlı izle
Tüm Yaşam haberleri için tıklayın