Karı koca evlerinde ölü bulundu! Korkutan detay

Rize'de Adem Özdemir ve eşi Nebahat Özdemir, evlerinde silahla vurulmuş halde ölü bulundu. Cansız bedenleri bulunan ciftin yanında tabanca da bulunurken, olayın nasıl gerçekleştiği araştırılıyor.

Karı koca evlerinde ölü bulundu! Korkutan detay

Rize'de Adem ve eşi Nebahat Özdemir yaşadıkları, apartman dairesinde silahla öldürülmüş halde ölü bulundu. Çiftin cesetleri, savcılık incelemesi sonrası otopsi için Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı. Soruşturma sürüyor.

Merkeze bağlı Camiönü Mahallesi'nde bir apartmanın 6'ncı katındaki evlerinde oturan Adem-Nebahat Özdemir çiftinden haber alamayan yakınları, durumu polise haber verdi. İhbar üzerine akşam saatlerinde adrese polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Ekipler, kapısını çilingir yardımıyla açtıkları eve girdi. Evin salonunda hareketsiz yattıkları görülen Özdemir çiftinin, yapılan kontrollerde silahla vurularak öldüğü belirlendi.

Cansız bedenleri bulunan ciftin yanında tabanca da bulunurken, olayın nasıl gerçekleştiği araştırılıyor. Çiftin cesedleri, savcılık incelemesi sonrası otopsi için Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı. Soruşturma sürüyor.

  • Rize
  • Adem Özdemir
  • Nebahat Özdemir
  • ölü bulundu
Tüm Yaşam haberleri için tıklayın