İrem Ay olayı nedir? İrem Ay kimdir?

Sosyal medya fenomeni Dilan Ay'ın kardeşi İrem Ay boşandığı eşi tarafından uğradığı işkencenin görüntüleri sosyal medyadan paylaştı. Eski eşine seslenen İrem Ay kendisinden korkmadığını dile getirdi. Görüntülerin hızla yayıldığı sosyal medya ayağa kalktı. Sosyal medya gündemini görenler 'İrem Ay kimdir? İrem Ay olayı nedir?' sorularının yanıtını araştırmaya başladı...

İrem Ay olayı nedir" İrem Ay kimdir"

Exatlon Challenge yarışmacısı Dilan Ay'ın kardeşi İrem Ay sosyal medyada yaptığı şiddet gördüğü yönünde paylaşımlar yaptı. Berkay Saner isimli eski eşi tarafından şiddet gördüğünü iddia eden İrem Ay, görüntüleri sosyal medyadan paylaştı. İrem Ay etiketi ile sayısız paylaşım yapıldı. Peki, İrem Ay kimdir? İrem Ay olayı nedir?

İREM AY KİMDİR? İREM AY OLAYI NEDİR?

İrem Ay, Exatlon Challenge yarışmacısı Dilan Ay'ın kardeşidir. Berkay Saner ile evlenip ayrılmıştır. Yaklaşık 23 bin takipçisi bulunan İrem Ay'ın instagram adresi iremmaayy olarak biliniyor.

İnternette "içerik üreticisi" olarak tanınan İrem Ay isimli kadın, 4 yılını birlikte paylaştığı eski eşi Berkay S.'nin kendisi darp ettiğini öne sürerek ardı arkası kesilmeyen skandal fotoğraflar paylaştı.

İrem Ay, fotoğraflarla birlikte "Senden de, annenden de, babandan da korkmuyorum. Yaşanan her gecenin, her örtbasın hikâyesini herkes bilecek" mesajlarını iletti.

İrem Ay, ses kaydı da paylaşarak "Acı çekmek ne demekmiş asıl şimdi anlıyorum. Acı çekmek bayılana kadar dayak Yemek değildi. Ayaktaki cam kesiğine eczanede dikiş attırmak değildi. Asıl acı kalbi baştan aşağı sancılara boğan, insanı sırrını kimselere anlatamadan ölmeyi arzulatan bir şeydi." dedi.

  • İrem Ay
  • İrem Ay kimdir
  • İrem Ay olayı nedir
  • İrem Ay paylaşımları
Tüm Yaşam haberleri için tıklayın