Yufkacıya kaçan iki eltinin güvenlik kamerası görüntüleri Esra Erol'da ortaya çıktı

Günlerdir aynı adama kaçmalarıyla Türkiye'nin gündemine oturan adaş eltilerin olayında yeni bir gelişme yaşandı. Yufkacı Muammer ile iki eltinin markete giderkenki görüntüleri Esra Erol canlı yayınına damga vurdu.

İsimleri Hamide Duman olan iki elti kocalarını terk edip, Muammer Ay isimli yufkacıya kaçtı. Gündeme bomba gibi düşen olayın yankıları sürerken Muammer Ay'ın kendisine kaçan eltilerle market alışverişine çıktığı anlara ilişkin görüntüler ortaya çıktı. Görüntülerde eltiler önde yürürken Muammer Ay'ın onları biraz daha geriden takip ettiği görülüyor.

Esra Erol'da yaşanan akıllara durgunluk veren olayda sular durulmuyor. Eşlerini ve çocuklarını bırakıp "Pazara gidiyoruz" diyerek yufkacı Muammer Ay'a kaçan iki eltinin görüntüleri güvenlik kamerasına yansıdı.

Saniye saniye kaydedilen o anlarda eltiler önde yürürken, Muammer Ay'ın onları biraz daha geriden takip ettiği görülüyor.

İki eltinin kaçtığı yufkacı Muammer sessizliğini bozdu! Esra Erol'da yer yerinden oynadı

NE OLMUŞTU?

2 çocuk babası Mehmet Duman, 17 yıl önce evlendiği eşi Hamide Duman ve eltisinin 11 Mart günü kayıplara karışması üzerine canlı yayına çıkmıştı. Eşinin "yufkacı" olarak bilinen Muammer Ay'a kaçtığını söyleyen Duman, "Eşimin telefonunda Muammer Ay'ın resmini gördüm. Niye kayıtlı bu adam diye sorunca borcu olduğunu o yüzden görüştüklerini ifade etti. Eşim o gün aynı ismi taşıyan eltisi Hamide Duman ile birlikte "Pazara gidiyoruz" diyerek evden çıktı bir daha da geri dönmedi." demişti.

"MUAMMER YUVALARI YIKIYOR"

Bunun üzerine programda araştırılmaya başlanan olayda, Mehmet Duman'ın 17 yıllık eşi ve eltisinin gerçekten de Muammer Ay'a kaçtığı ortaya çıkmıştı. Bugün ekrana gelen programda yaşanan bir gelişme ise herkesi şoke etti. Telefonla yayına bağlanan ismini vermek istemeyen bir kadın, "Sözde Hoca olan Muammer ortalıkta dolaşıp yuvaları yıkıyor" dedi. Bu iddiaların ardına programda Muammer Ay'ın 'sahte hoca' olup olmadığı araştırılmaya başlandı.

"BENİM DE YUVAMI YIKTI"

Yayına bağlanan başka bir izleyici ise "Muammer Ay benim kayınvalidemi 3 kere dövdü. Benim de yuvamı yıktı. Eşimin orada çalışmasını istemiyordum. Eşim 8 - 9 ay orada çalıştı. Benim eşim saf biri. Birinin dediğine kanan biri. Boşanmama neden olan kişi Muammer Ay" diyerek önceki konuğun sözlerini destekleyici şekilde konuştu.

"MUAMMER'LE YAŞAMA SEBEBİM EŞİMDİR"

Birlikte kaçtığı eltisiyle geçtiğimiz gün kaldığı evden programa bağlanan Hamide Duman, "Kocam baskı yapınca işten çıkmak zorunda kaldım. Ben telefon aldım faturasını ödemedi eşim. Maddi olarak bana yardımcı olmuyordu. Muammer Ay o zaman elin adamıydı. Beni bu işe sokarak Muammer Ay'la ilişki yaşama sebebim eşimdir." sözleriyle herkesi şaşkına çevirmişti.

  • muammer ay
  • yufkacıya kaçan iki elti
  • adaş eltiler
  • mehmet duman
  • hamide duman
Tüm Yaşam haberleri için tıklayın