Çukur'un Yamaç'ı Aras Bulut İynemli ve Miray Daner arasındaki ilişki yıllar sonra ortaya çıktı!

Çukur'un Yamaç'ı Aras Bulut İynemli ve kendisi gibi oyuncu olan Vatanım Sensin dizisindeki başarılı performansının ardından birçok başarılı projede rol alan Miray Daner arasındaki ilişki yıllar sonra ortaya çıktı. Kariyerlerinde emin adımda ilerleyen ikilinin akraba olduğunu biliyor muydunuz? İşte Aras Bulut İynemli ve Miray Daner arasındaki akrabalık bağı...

Çukur'un Yamaç'ı Aras Bulut İynemli ve Miray Daner arasındaki ilişki yıllar sonra ortaya çıktı!

Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde hayat verdiği Mete karakteri ile kendine hayran bırakan Aras Bulut İynemli, oyunculuk performansı ile birçok projede başrol olarak yer alma şansı elde etti. Şimdilerde Çukur dizisinde rol alan yakışıklı oyuncu ile ilgili bilinmeyen gerçek herkesi şaşırttı.

Medcezir dizisinde dikkat çeken ve daha sonra Vatanım Sensin ile başarılı oyuncularla rol alma şansı elde eden Miray Daner televizyonun aranılan yüzleri arasında adını yazdırdı. Miray Daner ve Çukur'un Yamaç'ı Aras Bulut İynemli'nin arasındaki ilişki yıllar sonra ortaya çıktı.

Oyunculuk performansı ile dudak ısırtan Aras Bulut İynemli ve Miray Daner'in akraba olduğu öğrenildi. Miray Daner, kendisi gibi oyuncu olan Aras Bulut İynemli ile kuzendir.

Tüm Yaşam haberleri için tıklayın