Canlı yayın bitti, kriz başladı: Esra Erol'da kocasıyla barışmak istemeyince ortalığı birbirine kattı

Esra Erol'da canlı yayında kocasıyla barışmak istemeyen kadın sinir krizi yaşadı. Yayın sonrası ortalığı birbirine katan çift arasındaki diyalog ağızları açıkta bıraktı. Eşinden boşanmak istemeyen Mustafa Bey, 'Kadınlar dedi; 'Kocan kel oldu. Yanına yakışmıyorsun. Kocanı sevme' diyerek onu kandırdılar. Sen iyi değilsin.' ifadeleriyle damga vurdu.

Canlı yayın bitti, kriz başladı: Esra Erol'da kocasıyla barışmak istemeyince ortalığı birbirine kattı

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol'un programına başvuran Mustafa Yoldaşer, eşi Gülşen Yoldaşer'in evden kaçtığını söyleyerek yardım istedi. 3 çocuğuyla bir başına kaldığını söyleyen Mustafa Bey, 50 gündür kayıp olan eşine seslendi. Eşine büyü yapıldığını iddia eden koca, "Çok üzgünüm, karım için saçımı süpürge ettim" diye isyan etmişti.

CANLI YAYIN BİTTİ KRİZ BAŞLADI

Mustafa-Gülşen Yoldaşer çifti Esra Erol'un dünkü programında yüzleşti. Canlı yayın sona erdikten sonra ortalık karıştı. Program sona erdikten sonra Gülşen Yoldaşer sinir krizi geçirdi.

"SENİ BOŞAMAYACAĞIM"

Eşi Mustafa Yoldaşer ise şunları söyledi: "Seni boşamıyorum başkalarının etkisi altında kalıyorsun. Serpil Hanım ve çevresindekilerin etkisi altında kalıyor. Serpil Hanım neden şimdi iyi davranıyor? Çünkü ilerisi için planları var. Yaşlı kadınları götürmüyor da neden genç kadını getiriyor. Kötü yolda kullanacaklar."

"KOCANI SEVME" DİYE KANDIRILDI

"Bunların psikoloji bozuldu depresyondalar. Tedavi edilip yeniden ailelerine kazandırılması lazım. Ben eşimi iyi tanıyorum. Normalde benim işim böyle biri değildir. O kadınlar yüzünden özgür yaşamaya çalıştı. Kadınlar dedi; 'Kocan kel oldu. Yanına yakışmıyorsun. Kocanı sevme' diyerek onu kandırdılar. Sen iyi değilsin."

Adli tıp raporunda ortaya çıktı: Müdahale edilse Esra kurtulurdu

Tüm Yaşam haberleri için tıklayın