Bayramın son günü marketler kaçta açılıyor? BİM, A101, Şok, Migros bayram çalışma saatleri

Bugün 3 Ağustos 2020 Pazartesi günü.. Kurban Bayramı'nın son günündeyiz. Bayram telaşını geride bırakan ve market alışverişi yapmak isteyen vatandaşlar marketlerin çalışma saatlerini araştırıyor. Arefe ve bayramın ilk günü farklı saatlerde hizmet veren BİM, A101, Şok, Migros gibi marketlerin bayramın 4. gününde normal çalışma saatlerine geri dönüyor.

Bayramın son günü marketler kaçta açılıyor" BİM, A101, Şok, Migros bayram çalışma saatleri

Her bayramda olduğu gibi bu sene Kurban Bayramı'nda da marketler de çalışma saatlerinde değişikliğe gitti. Arefe günü ve bayramın ilk günleri geç açılan veya hiç açılmayan marketler oldu. Dört gün süren bayramda marketlerin üçüncü ve dördüncü günde hangi saatlerde açık olacağı araştırılıyor. Bayramın son günü marketler normal saatlerinde hizmet veriyor.

BİM BAYRAM ÇALIŞMA SAATLERİ

BİM bayramın ilk iki günü kapalıydı. Ancak bayramın ikinci, üçüncü ve dördüncü günü normal çalışma saatlerinde hizmet veriyor. Buna göre, BİM bugün saat 09:00'da açılıyor.

ŞOK BAYRAM ÇALIŞMA SAATLERİ

Şok market 31 Temmuz Cuma arefe günü saat 14:00 ile 21:00 arasında hizmet verdi.

Şok, 1-2 ve 3 Ağustosta normal çalışma saatlerinde açık olacak. Buna göre, ŞOK bayramın dördüncü günü sabah saat 09:00'da açılacak.

A101 BAYRAM ÇALIŞMA SAATLERİ

A101 Market, bayramın ilk günü olan 31 Temmuz Cuma günü saat 11:00 ile 20:00 arasında hizmet verdi. A101 Market bayramın diğer günleri normal çalışma saatlerinde açık olacak.

MİGROS BAYRAM ÇALIŞMA SAATLERİ

Migros Kurban Bayramının birinci günü 13:30 – 20:00 saatleri arasında hizmer verdi. Migros bayramın 2. ve 3. günü çalışma saatlerini 10:00 – 20:00 olarak açıkladı. Migros bayramın son günü ise normal çalışma saatlerinde hizmet verecek.

Tüm Yaşam haberleri için tıklayın