'Alacak-verecek meselesi' denmişti... Eski Beşiktaş yöneticisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetine sebep olan olay ortaya çıktı

Beşiktaş Kulübünün eski yöneticisi Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu, uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetmişti. Kanlı saldırının 'alacak-verecek meselesi' nedeniyle gerçekleştiği kamuoyuna yansırken, olayın detayları belli oldu.

'Alacak-verecek meselesi' denmişti... Eski Beşiktaş yöneticisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetine sebep olan olay ortaya çıktı

Bakırköy'de uğradığı silahlı saldırı sonucu öldürülen Eski Beşiktaş Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetine sebep olan olay belli oldu.

Alınan bilgiye göre, aralarında "alacak-verecek meselesi" bulunan iki grup, Yeşilköy Balıkçılar Çarşısı'ndaki bir restoranda görüşmek üzere bir araya geldi. İki grup arasında çıkan tartışmada silahla ateş açıldı.

Semih Kaya olmadı, Hamza Hamzaoğlu hedef yükseltti: Yılın transfer bombasını Çaykur Rizespor patlatıyor!

MÜLK SATIŞI SEBEBİYLE

Olayın bir mülk satışından kaynaklanan bir "alacak-verecek meselesinden" dolayı meydana geldiği öğrenildi.

Davanın değerinin 1 milyon lira değerinde olduğu konuşulurken, Mahmutyazıcıoğlu'nun bu davada yer alan gruplar arasında aracılık yaptığı kaydedildi.

Fenerbahçeli eski yıldızın yeğeni Milan'a transfer oldu

Tüm Yaşam haberleri için tıklayın