15 sabıkaya rağmen dışarıdalar! Kör eden eşkıyalar serbest

Taksim'deki bir gece kulübünde sevgilisine çarpan adamla tartışan genç, 3 kişi tarafından öldüresiye dövüldü. Gözünde bardak patlatılan genç, görme yetisini kaybetti. Toplam 15 sabıkası olan zanlılar serbest kaldı.

15 sabıkaya rağmen dışarıdalar! Kör eden eşkıyalar serbest

İHA

İstanbul Taksim'de Fas uyruklu Anass E.H., kız arkadaşıyla bir gece kulübüne gitti. İddiaya göre aynı mekândaki 3 kişiden biri elindeki sigarayla genç kadına çarptı; tartışma çıktı. Maganda elindeki bardağı Anass E.H.'nin gözünde patlattı; yere düşen Faslı adam 3 kişi tarafından öldüresiye dövüldü.

PARKTA YAKALANDILAR

Hastaneye kaldırılan Anass E.H.'nin sağ gözü, görme yetisini kaybetti. Gencin gözüne bardakla vuran kişinin Ömer Ç. (25); darp edenlerin ise Osman G. (25) ve Erkan Ç. (22) olduğu saptandı. Şüpheliler, aynı gece Hacıahmet Parkı'nde yakalandı. Saldırganlar ifadelerinde, Anass E.H.'nin kendilerine küfrettiğini öne sürdü. Adliyeye sevk edilen 3 zanlı, çıkarıldıkları mahkeme tarafından adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Osman G.'nin daha önceden 9, Osman G.'nin 5, Ömer Ç.'nin de bir suç kaydı olduğu öğrenildi.

MEKANI RİNGE ÇEVİRDİLER

Faslı Anass E.H.'nin darp edildiği anlar gece kulübünün kamerasına yansıdı. Ortalık savaş alanına döndü; müşteriler kaçıştı.

Tüm Yaşam haberleri için tıklayın