Kılıçdaroğlu yine Demirtaş'a methiyeler dizdi: Çok seviliyor

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, terör soruşturması kapsamında cezaevinde bulunan Selahattin Demirtaş'a methiyeler dizdi.

Kılıçdaroğlu yine Demirtaş'a methiyeler dizdi: Çok seviliyor

CHP Grup Toplantısı'nda konuşan CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, terör soruşturması kapsamında cezaevinde bulunan Selahattin Demirtaş'a yine övgüler dizdi. Selahattin Demirtaş'ın Van'da çok sevildiğini öne süren Kılıçdaroğlu, Kavala ve Demirtaş'ı cezaevinden çıkaracakları vaadini de yineledi.

KILIÇDAROĞLU'NDAN DEMİRTAŞ'A ÖVGÜLER

Bulduğu her fırsatta terör soruşturması kapsamında cezaevinde bulunan Selahattin Demirtaş'a övgüler dizen Kılıçdaroğlu, güzellemelerine burada da devam etti. CHP lideri şu ifadeleri kullandı:

Bir eve gittik orada da Selahattin Bey'in çok sevildiğini gördüm. Çok seviliyor Selahattin Demirtaş. Haksız uygulamalardan şikayet ediyorlar. Bize oy versin vermesin bir kişi adaletsizlikle karşı karşıyaysa ona sahip çıkmak insani görevimizdir. Çünkü haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır. Haksızlık karşısında susmayacağız. Mahkeme kararlarını uygulamıyorlar. Baskı yapıyorlar. AİHM kararlarını uygulamıyorlar. Yine Vanlı kardeşlerime söyledim. Osman Kavala'dan da Selahattin Demirtaş'tan da, darbeci diye içeride olan harp okulu öğrencilerinin hakkını savunmak istiyorsanız bize katılacaksınız.

Kemal Kılıçdaroğlu'nun seçim vaadi: Serbest bırakacağız! Demirtaş için bizi destekleyin

Tüm Trend haberleri için tıklayın