WhatsApp Web için beklenen özellik! 'Kaydı silin ya da devam edin...'

İş ve sosyal hayatın vazgeçilmez bir parçası haline gelen WhatsApp kullanıcılara daha iyi bir deneyim sunmak için yeni özellikler getiriyor. WhatsApp Web'i geliştirmeye devam eden Meta kullanıcıların seveceği bir özelliği test ediyor. WhatsApp, daha önce iOS cihazlarda olan ses kaydını durdurup dinleme özelliğini masaüstü sürümünde kullanıma sunacak.

WhatsApp Web için beklenen özellik! 'Kaydı silin ya da devam edin...'

Popüler mesajlaşma ve konuşma uygulaması WhatsApp Web sürümü için yeni özellikler getirmeye hazırlanıyor. Uygulamayı akıllı telefonlarda kullananlar kadar WhatsApp masaüstü olarak da kullanan birçok kullanıcı bulunuyor. WhatsApp daha önce iOS'a getirdiği ses kaydını durdurup dinleme özelliğini Web sürümü için test etmeye başladı.

KAYDI SİLİN YA DA DEVAM EDİN

WABetaInfo'nun aktardığına göre; WhatsApp Desktop'ın en son beta sürümünde yeni bir sesli mesaj duraklatma düğmesi tespit edildi. Bu düğme sayesinde sesli mesaj göndermeden önce aldığınız kaydı dinleyebilecek, silebilecek veya kayda devam edebileceksiniz. Duraklat ve devam ettir işlevi ise kayıtlarınızı gözden geçirirken oynatmayı duraklatmanıza ve devam ettirmenize olanak tanıyacak.

Bu özelliğin iOS için WhatsApp'ın beta sürümünde zaten mevcut olduğu biliniyor. Eğer şu anda size görünmüyorsa, WhatsApp'ın muhtemelen bu işlevi daha fazla kullanıcıya sunacağı yeni bir beta sürümü yayınlayana kadar beklemeniz gerekebilir. Masaüstü için WhatsApp'ın beta sürümünü denemek istiyorsanız, uygulamayı indirdiğinizden emin olun.

Tüm Trend haberleri için tıklayın