Sosyal medyada milyonlarca kez izlendi... Otoyolda böyle yolculuk yaptı! Her yerde aranıyor

Güney Afrika'da bir petrol tankerinin arkasına yerleştirdiği market arabasıyla otoyolda yolculuk yapan adamın görüntüleri sosyal medyada viral oldu. Kısa sürede popüler olan görüntülerin ardından polis ekipleri, market arabasıyla otoyolda yolculuk yapan şahsı yakalamak için çalışma başlattı.

Güney Afrika'nın yönetsel başkenti Pretoria'da, otoyolda market arabasıyla yolculuk yapan kişinin görüntüleri sosyal medyada gündem oldu. Kısa sürede milyonlarca izlenmeye ulaşan ve popüler olan görüntülerin ardından polis ekipleri şahsı aradıklarını bildirdi.

Mynet'te yer alan habere göre, Pretoria'da polis, otoyolda market arabasıyla yolculuk yapan kişi sosyal medyanın gündemine yerleşti. Pretoria dışındaki otoyolda kaydedilen görüntüler viral oldu. Polis ekipleri petrol tankerinin arkasına yerleştirdiği market arabasıyla yolculuk yapan kişiyi bulmak için çalışma başlattı.

"BAŞKALARININ HAYATINI RİSKE ATMAYIN"

Sosyal medyada kısa sürede yayılan görüntülerde market arabasının içine yerleşen bir yanda da kendisini kayıt altına alan kişiye el sallayarak gülümseyen sürücü, polis ekipleri tarafından otostopçu olarak nitelendirildi.

Bu kişiyi 'otostopçu' diye nitelendiren polis sözcüsü Selle Maremane, onu en kısa sürede bulacaklarının altını çizerken kamuoyuna kendi hayatlarını ve başkalarınınkini tehlikeye atmak yerine toplu ulaşımı kullanmalarını tavsiye etti.

Tüm Trend haberleri için tıklayın