Orhan Gencebay, Gülşen sessizliğini bozdu... Canlı yayında özür diledi

Geçtiğimiz günlerde kadın sanatçıların sahnede tercih ettiği kıyafetlerle ilgili 'edep' açıklamasında bulunan Orhan Gencebay, sessizliğini bozdu. Önceki akşam bir mekanda sahne alan Gülşen de 'Namuslu görünmek kimlere kalmış' diyerek göndermede bulundu. Orhan Gencebay, Gülşen sessizliğini bozdu ve sözlerinin ona olmadığını söyledi.

Orhan Gencebay, Gülşen sessizliğini bozdu... Canlı yayında özür diledi

Son dönemde kadın şarkıcıların sahneye iddialı kıyafetlerle çıkması sorulan Orhan Gencebay, "Biz eskiden TV'ye smokinle çıkardık, şimdi zaman değişti. Tabii ki biz mayoyla çıkmıyoruz, daha günlük kıyafetlerle çıkabiliyoruz. Bunların hepsini düşünerek gereğinin olması lazım diyorum. Bu edeple, akılla ilgili bir durum" açıklamasında bulunmuştu.

Kıyafetleri ile çok eleştirilmişti... Gülşen bakın hangi şarkıyla karşılık verdi

Gülşen de sahne aldığı mekânda "Namus" şarkısını seslendirerek "Namuslu görünmek kimlere kalmış diyerek buraya nokta koymak istiyorum" dedi.

"BÖYLE BİR SÖZLE MUHATAP OLMAYI KESİNLİKLE İSTEMEZDİM"

Söylemezsem Olmaz programına telefonla bağlanan Orhan Gencebay, konuya ilişkin şu açıklamalarda bulundu:

"Hayatımda kimseye ne kötü bir söz söyledim ne de dedikodu yaptım. Ülkemizde herkes özgürdür. Ben 'Gülşen Hanım yanlış bir şey yaptı' demedim, demem de. Yanlış anlaşıldıysam özür dilerim. Gülşen benim evladımdır. Bu söz, ağır bir sözdür bana. Fakat yine de belli bir ölçüde hoş görebilirim. Böyle bir sözle muhatap olmayı kesinlikle istemezdim."

Tüm Trend haberleri için tıklayın