Mehmet Ali Erbil'den Ece Ronay'a dava! Hakarete karşı harekete geçti

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, Ece Ronay'ın kendisine sosyal medya üzerinden 'sapık, tacizci, ahlaksız, köpek' sözleri ile hakaret ve tehdit iddiasıyla harekete geçti. Mehmet Ali Erbil, Ece Ronay'a 100 bin liralık tazminat davası açtı.

Mehmet Ali Erbil'den Ece Ronay'a dava! Hakarete karşı harekete geçti

Mehmet Ali Erbil'i klibinde oynatan ve tacizde bulunduğu iddiası ile mesajları ifşa eden Ece Ronay cephesinde yeni bir gelişme yaşandı.

Ünlü şovmen, Ece Ronay'ın kendisine sosyal medyadan hakaret ettiği iddiası ile 100 bin liralık manevi tazminat davası açtı.

Hürriyet'in haberine göre; İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi'nde açılan dava dilekçesinde, Ece Ronay'ın kendi reklamını yapmak adına Mehmet Ali Erbil'i tuzağa düşürerek toplum önünde linç etmeye çalıştığı iddia edildi.

Erbil'in avukatı Şeyda Yıldırım, "Davalı ayrıca bir televizyon programına konuk olmuş ve müvekkil için kadın tacizcisi olduğunu ve Türk halkından özür dilemesi gerektiğini belirtmiştir. Müvekkile iftira atan, küçük düşüren, onuruyla oynayıp onu aşağılayan ve saygınlığını zedeleyen Ece Ronay'dan 100 bin lira manevi tazminat istiyoruz" açıklamasında bulundu.

Tüm Trend haberleri için tıklayın