İşte The Simpsons dizisinin 2022 kehanetleri... Hepsi bir bir çıkmıştı

Gerçekleşen kehanetleriyle ünlü The Simpsons animasyon dizisinin 2022 için gerçekleşmesi muhtemel olayları sıralandı.

İşte The Simpsons dizisinin 2022 kehanetleri... Hepsi bir bir çıkmıştı

MyNet

Birçok izleyici tarafından dikkatle takip edilen ve gerçekleşen kehanetleriyle ünlü The Simpsons animasyon dizisinin bugüne kadar birçok kehaneti gerçek çıktı.

MyNet'in haberine göre, 32 yıldır ekranlara gelen ve geniş bir hayran kitlesine sahip olan dizi, Disney'in Fox'u satın alması, Trump'ın başkanlığı, Kamala Harris'in başkanlığı, Kolomb heykelinin başının kesilmesi, akıllı saatler, ebola virüsü, korona virüsü, eski Beatles mektubu, 11 Eylül Saldırıları ve Lady Gaga'nın Super Bowl'da havaya uçması gibi olayları bilmişti.

The Simpsonlar'ın 2022 yılında gerçekleşmesi muhtemel kehanetleri araştırıldı.

HOLOGRAM İLE POSTA GÖNDERMEK

The Simpsonlar'da yayınlanan bir bölümde postacının getirdiği bir gönderi açıldığında kişilerin karşısına hologram çıkıyor. Teknolojik gelişmeler göz önüne aldığında serinin hayranları hologramlı postaların insanlık için uzak bir ihtimal olmadığını düşünüyor.

BEBEKLERİN CÜMLELERİNİ TERCÜME ETMEK

Simpsonlar dizisinde gösterilen cihaz bebeğin söylediklerinin yetişkinler tarafından anlaşılmasına yardımcı oluyor. 2022 yılı için bu icat konusunda bilim insanlarının harekete geçeceği öngörülüyor.

KORONAVİRÜS SALGINININ BİTİŞİ

2019 yılından itibaren dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınının başlangıcını öngören Simpsonlar bu sefer de bitişine ilişkin kehanetleriyle gündeme geldi. Popüler animasyon dizisine göre salgın 2022 yılında insanlığın hayatından çıkacak.

SANAL GERÇEKLİKLE YEMEK YEMEK

Simpsonlar, Homer ve Marge'ın VR gözlükleri ve besleme tüplerinin yardımıyla kendilerini şımarttıkları bir bölüme ev sahipliği yapıyor. Bölüm 2030 yılını anlatsa da insanlar daha yakın bir gelecekte sanal gerçeklik yemeklerinin piyasada olacağını tahmin ediyor.

Türkiye'nin hamlesi etkisini gösterdi: Cep telefonu piyasasında yerli üretim hakimiyeti

Meteoroloji verileri açıkladı: 9 ay artış devamı düşüş

Araştırıldı! Bu kan grubunu taşıyanlar en sağlıklı

15 Ocak 2022 Cumartesi günlük burç yorumları! Terazi paralı Başak aşık! Kova, Akrep, Yay, İkizler burcu yorumları

Tüm Trend haberleri için tıklayın