Eren Bülbül'ün o paylaşımı 5 yıl sonra yeniden gündem oldu

Trabzon'da, 5 yıl önce PKK'lı teröristler tarafından şehit edilen Eren Bülbül'ün, 5 yıl önce yaptığı paylaşım ile yeniden gündem oldu.

Eren Bülbül'ün o paylaşımı 5 yıl sonra yeniden gündem oldu

DHA

Trabzon'da, 5 yıl önce PKK'lı teröristlerin erzak çaldığını ihbar edip, güvenlik güçlerine yer gösterirken açılan ateşle şehit olan Eren Bülbül'ün (15), sosyal medya hesabından 24 Haziran 2017'de yaptığı 'Biri de çıkıp demiyor ki Eren iyi ki varsın' paylaşımı, yıl dönümünde yeniden gündem oldu.

Maçka ilçesinde 11 Ağustos 2017'de PKK'lı teröristlerin erzak çaldığını ihbar eden ve girdikleri evi gösterirken teröristlerin açtığı ateş sırasında, Jandarma Astsubay Başçavuş Ferhat Gedik ile şehit olan Eren Bülbül´ün hayatını kaybetmesinin üzerinden 5 yıl geçti.

Eren Bülbül, şehit olmadan önce sosyal medyadaki hesabından 24 Haziran 2017´de yaptığı 'Biri de çıkıp demiyor ki Eren iyi ki varsın' paylaşımının ortaya çıkmasıyla Türkiye´yi hüzne boğdu. Eren Bülbül, o paylaşımın yıl dönümünde yeniden gündeme geldi. Sosyal medya kullanıcıları, Eren Bülbül'ün o sözlerini 'İyi ki varsın Eren' notuyla paylaştı.

Savunma Sanayii'nden müthiş hamle! Seri üretim başlıyor

Salih Müslim sonrası bir skandal daha! Teröristbaşını devlet televizyonuna çıkardılar

Sabri Uzun'un ardından Hanefi Avcı'nın da rütbeleri geri alındı

Türkiye'de ilk... NATO standardında üretildi

Marmaris kundakçısının babası konuştu: Keşke ölüsünü bulsaydım!

  • eren bülbül son dakika
  • eren bülbül sosyal medya palaşımı
  • trabzon eren bülbül
Tüm Trend haberleri için tıklayın