Ece Erken'in paylaştığı 'Fayyem' kelimesinin sırrı sonunda çözüldü... Meğer eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile bağlantısı varmış

Ünlü sunucu Ece Erken'in eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu geçtiğimiz haftalarda uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetti. Sosyal medyayı aktif olarak kullanan Ece Erken, 'Fayyem' yazılı bir paylaşımda bulundu. Erken'in paylaşımı merak uyandırırken 'Fayyem' paylaşımının sırrı da çözüldü.

Ece Erken'in paylaştığı 'Fayyem' kelimesinin sırrı sonunda çözüldü... Meğer eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile bağlantısı varmış

Beşiktaş Kulübü'nün eski yöneticisi ve avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu, geçtiğimiz haftalarda balıkçıda uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetti. Ece Erken, eşinin ölümü ile adeta yıkıldı. Acısını sosyal medyada takipçileri ile paylaşan Ece Erken, son paylaşımı ile kafa karıştırdı.

"FAYYEM" KELİMESİNİN SIRRI ÇÖZÜLDÜ

Ece Erken, geçtiğimiz gün bir kağıda yazdığı "Fayyem" kelimesini paylaştı. Ünlü sunucu Erken'in bu ifadeyle ne mesaj verdiği ise merak konusu oldu. Erken, yeni bir paylaşımda bulunarak "Fayyem" kelimesine açıklık getirdi.

Ece Erken, "Fayyem... Eşimin hayatta en sevdiği, bahsederken ağladığı babaannesinin adı, bütün hislerimi kendim için kendimi rahatlatmak için kağıda kaleme döktüm ve adına "Fayyem" dedim, eşimi büyüten, 20'li küsur yaşlara kadar aynı odada yattığı, yaşadığı değerli babaannesini de saygıyla ve sevgiyle anıyorum. Ve şu an Allah'ım Şafak'ımı en sevdiğiyle bir araya getirdi. Onun adına mutlu oldum. Şimdi ne mutludur tanıdığım Şafak. Çok özlüyordu babaannesini. Kendisini büyüteni, en sevdiğiydi. Neyse ki artık birlikteler. Dualarım sizinle" ifadelerini kullandı.

TEKNESİNİN ARDI OLDUĞU ÖĞRENİLDİ

Fayyem'in Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun teknesinin adı olduğu öğrenildi. Ece Erken, eşiyle teknede tatil yapmıştı.

Tüm Trend haberleri için tıklayın