Ece Erken eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun vurulma anının görüntülerinin servis edilmesine isyan etti

Eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu silahlı saldırı sonucu öldürülen sunucu Ece Erken, o anlara ait görüntülerin servis edilmesine sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla, isyan etti. Ece Erken, 'Nasıl bu kadar acımasızsınız? Kızlarını, beni, sevenlerini neden düşünmüyorsunuz?' ifadelerini kullandı.

Ece Erken eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun vurulma anının görüntülerinin servis edilmesine isyan etti

Ünlü sunucu Ece Erken'in eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu, Bakırköy'deki bir balıkçıda uğradığı silahlı saldırı sonucu yaşamını yitirirdi. Beşiktaş'ın eski yöneticisi Mahmutyazıcıoğlu'nun cenazesi memleketi Rize'de defnedildi. Olayla ilgili yeni görüntüler de ortaya çıktı.

ECE ERKEN İSYAN ETTİ

Ece Erken, eşinin ölüm anına ait yeni görüntülerinin tüm basın yayın mecralarında servis edilmesinin ardından Instagram hesabından yeni bir paylaşımda bulundu.

"NASIL YAYINLAYABİLİYORSUNUZ?"

Paylaşımında isyan eden Ece Erken, şu ifadelere yer verdi: "Cinayetin yeni görüntüleri, net görüntülerini vermek nedir? Niye? Nasıl yayınlayabiliyorsunuz? Nasıl bu kadar acımasızsınız? Kızlarını, beni, sevenlerini neden düşünmüyorsunuz? Biz naıl bu görüntülerle yaşayacağız? Neden acımıza acı katıyorsunuz?"

Tüm Trend haberleri için tıklayın