Çocuklar Duymasın'ın Meltem'i Pınar Altuğ'un anne özlemi... Kayınvalidesi kayıtsız kalmadı

Çocuklar Duymasın dizisinde Meltem karakterine hayat vermiş olan Pınar Altuğ, sosyal medya hesabından 1999 yılında kaybettiği annesi Selma Altuğ'un doğum günün kutladı. Anne özlemini dile getiren Pınar Altuğ'a kayınvalidesi Nurdan Beykont'tan destek mesajı gecikmedi.

Çocuklar Duymasın'ın Meltem'i Pınar Altuğ'un anne özlemi... Kayınvalidesi kayıtsız kalmadı

Birçok başarılı projede rol almış olan Pınar Altuğ, bir döneme damgasını vuran Çocuklar Duymasın dizisinde hayat verdiği Meltem karakteri ile hafızalarda yer edindi.

2008 yılında Yağmur Atacan ile nikah masasına oturan ve 2009 yılında kızı Su Atacan'ı kucağına alan Pınar Altuğ, Instagram'dan annesine duyguyu özlemi dile getirdi.

Annesi Selma Altuğ'u 1999 yılında kaybeden Pınar Altuğ'dan duygusal bir paylaşım geldi. Annesinin doğum gününü paylaştığı nostaljik bir fotoğraf ile kutlayan Altuğ, şu ifadeleri kullandı:

"Canım annem, doğum günün kutlu olsun. Keşke yanımda olsaydın, seni çok özlüyorum" notunu düştü. Altuğ'un duygusal paylaşımına kayınvalidesi Nurdan Beykont kayıtsız kalmadı.

Nurcan Beykont, "Sen sağlık ve mutluluk içinde upuzun yaşa ki anneni en çok sevindirecek şeyi yapmış ol" yorumu yazdı. İşte o paylaşım;

Tüm Trend haberleri için tıklayın