Boşanma aşamasındaki eşi tarafından katledilmişlerdi... Ankara'da öldürülen anne ve kızı ile ilgili kahreden detay!

Ankara'da boşanma aşamasındaki eşi Yakup Koca tarafından öldürülen anne ve kızı ile ilgili kahreden detay ortaya çıktı. 5 yaşındaki Hilal Nur'un, 2019'da Ankara'da yılın ilk bebeği olarak dünyaya geldiği belirtildi.

Boşanma aşamasındaki eşi tarafından katledilmişlerdi... Ankara'da öldürülen anne ve kızı ile ilgili kahreden detay!

Ankara'da boşanma aşamasındaki eşi Yakup Koca tarafından öldürülen Semiha Koca ve kızı Hilal Nur Koca, gözyaşlarıyla son yolcuklarına uğurlandı. Hilal Nur'un, 2019'da Ankara'da yılın ilk bebeği olarak dünyaya geldiği, dönemin Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk'un anne ve bebeğini hastanede ziyaret ettiği ortaya çıktı.

BOŞANMA AŞAMASINDAKİ KOCA CİNNET GETİRDİ

Yakup Koca, 1 ay önce 5 yaşındaki kızını da alıp annesinin yanına giden eşi Semiha Koca ile konuşmak için kayınvalidesinin evine gitti. Semiha Koca ve boşanma aşamasındaki eşi, sitenin kameriyesinde bir araya geldi. Yakup Koca, çıkan tartışmada yanındaki tabancayla önce Semiha Koca'ya 6 el, ardından kızı Hilal Nur Koca'ya 1 kez ateş etti. Yakup Koca, daha sonra aynı silahı başına dayayıp ateşledi. Anne ile kızı olay yerinde hayatını kaybederken, yaralanan Yakup Koca da kaldırıldığı hastanede öldü.

TOPRAĞA VERİLDİLER

Yakınlarının Ankara Adli Tıp Kurumu'ndan cenazeleri teslim aldığı anne ile kızı için Karşıyaka Mezarlığı'ndaki Ahmet Efendi Camisi'nde cenaze namazı kılındı. Cenazesine yakınları, arkadaşları ve bölge halkının katıldığı Semiha Koca ile kızı Hilal Nur Koca, gözyaşlarıyla yan yana toprağa verildi.

ÖLDÜRÜLEN ANNE VE KIZI İLE İLGİLİ KAHREDEN DETAY!

Hilal Nur Koca'nın, Ankara'da 2019 yılının ilk bebeği olarak dünyaya geldiği, dönemin Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk'un, anne ve kızını hastanede ziyaret ettiği ortaya çıktı.

Tüm Trend haberleri için tıklayın