19 Mayıs Duman, Zeynep Bastık, Edis, Teoman konseri ne zaman, saat kaçta, nerede, ücretsiz mi? 19 Mayıs konserleri İstanbul Ankara, İzmir:

Milli Mücadele'nin 103. yıl dönümünde birçok ilde 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Gençlik Festivali düzenleniyor. Festival kapsamında birçok etlinlik ve konser de yer alıyor. Gençler 19 Mayıs konserleri ile ilgili aramalarını hızlandırdı. Peki, 19 Mayıs Duman, Zeynep Bastık, Edis, Teoman konseri ne zaman, saat kaçta ve nerede?

19 Mayıs Duman, Zeynep Bastık, Edis, Teoman konseri ne zaman, saat kaçta, nerede, ücretsiz mi" 19 Mayıs konserleri İstanbul Ankara, İzmir:

İstanbul Ankara, İzmir 19 Mayıs konserleri gençler tarafından yoğun ilgi görüyor. 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'na özel birçok belediye tarafından gençlik festivalleri düzenleniyor. 19 Mayıs Duman, Zeynep Bastık, Edis, Teoman konserinin ne zaman ve nerede yapılacağı merak edildi. Peki, 19 Mayıs konserleri ne zaman, saat kaçta ve nerede?

18 MAYIS DUMAN KONSERİ NE ZAMAN VE NEREDE?

Beşiktaş Belediyesi tarafından düzenlenen konserde Duman grubu 18 Mayıs'ta saat 21.00'de sahneye çıkacak.

19 MAYIS ZEYNEP BASTIK KONSERİ NE ZAMAN VE NEREDE?

Zeynep Bastık konseri 19 Mayıs'ta saat 21.00'de başlayacak.

19 MAYIS TEOMAN KONSERİ NE ZAMAN VE NEREDE?

İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen festival kapsamında Teoman, 19 Mayıs 20.00'de Gündoğdu Meydanı'nda sahne alacak.

19 MAYIS EDİS KONSERİ NE ZAMAN VE NEREDE?

Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen kutlama programına göre, 19 Mayıs'ta ise Edis konseri tüm Başkentlilere açık olacak. 19 Mayıs'ta EGO Genel Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren toplu ulaşım araçları da ücretsiz olacak. Konser 20.00'de başlayacak.

  • 19 Mayıs konserleri
  • 19 Mayıs konserleri ücretsiz mi
  • 19 mayıs duman konseri
  • 19 mayıs edis konseri
  • 19 mayıs zeynep bastık konseri
  • ne zaman nerede
  • saat kaçta
Tüm Trend haberleri için tıklayın