Zuhal Topal'la Yemekteyiz başvurusu nasıl yapılır? Zuhal Topal'la Yemekteyiz 8 Aralık puan durumu nasıl?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 8 Aralık puan durumu için meraklı bekleyiş sürüyor. Her gün bir farklı isim cuma günü verilecek olan 15 bin TL için mücadele ediyor. Peki, Zuhal Topal'la Yemekteyiz 8 Aralık puan durumu nasıl? Zuhal Topal'la Yemekteyiz başvurusu nasıl yapılır?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz başvurusu nasıl yapılır" Zuhal Topal'la Yemekteyiz 8 Aralık puan durumu nasıl"

Zuhal Topal'la Yemekteyiz bugün yeni bölümü ile ekrana geliyor. Hafta içi her gün TV 8'de yayınlanan yarışmada heyecanlı anlar yaşanıyor. Peki, Zuhal Topal'la Yemekteyiz 8 Aralık puan durumu nasıl? Zuhal Topal'la Yemekteyiz başvurusu nasıl yapılır?

ZUHAL TOPAL'LA YEMEKTEYİZ 8 ARALIK PUAN DURUMU NASIL?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 8 Aralık puan durumu henüz belli olmadı.

ZUHAL TOPAL'LA YEMEKTEYİZ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz başvurusu yapmak isteyenler TV 8'de yer alan sayfa üzerinden belirtilen talimatlara uyarak başvurularını yapabilir.

ZUHAL TOPAL'LA YEMEKTEYİZ BAŞVURUSU İÇİN TIKLAYINIZ

ZUHAL TOPAL'LA YEMEKTEYİZ HAKKINDA

Zuhal Topal'la Yemekteyiz TV8 ekranlarından haftanın 5 günü, 5 ayrı yarışmacımızın evine konuk oluyoruz. Onlar yemek yaparken, Zuhal Topal'da yemeğin tadına, tuzuna, biberine, yarışmacımızın misafirperverliğine kadar her şeye puan veriyor. Ve bu puanlar her cuma, haftanın finalinde büyük önem kazanıyor. Finalde en çok puanı toplayan büyük ödül olan 15.000 TL'yi kazanıyor.

Tüm Televizyon haberleri için tıklayın