Yoktan Seçmeli dizisi için beklenen an geldi! Çekimleri başladı

Başrollerinde Hazar Ergüçlü, Hande Doğandemir, Selim Bayraktar, Serhat Kılıç, Aleyna Solaker ve Berat Efe Parlar gibi isimlerin rol aldığı merakla beklenen ve dijital platformda yayınlanacak olan Yoktan Seçmeli dizisinin çekimlerine başlandı. Yoktan Seçmeli dizisinin yönetmen koltuğunda Onur Ünlü otururken senaryosunu Yusuf Reha Alp kaleme alıyor.

Yoktan Seçmeli dizisi için beklenen an geldi! Çekimleri başladı

Yapımını NTC Medya – Mehmet Yiğit Alp'in üstlendiği, yönetmen koltuğuna Onur Ünlü oturduğu, senaryosunu Yusuf Reha Alp kaleme aldığı Yoktan Seçmeli dizi için yeni bir gelişme yaşandı.

Dijital platformda ekrana getirilecek olan başrollerinde Hazar Ergüçlü, Hande Doğandemir, Selim Bayraktar, Serhat Kılıç, Aleyna Solaker ve Berat Efe Parlar'ın rol aldığı Yoktan Seçmeli dizisinin çekimleri başladı.

Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Yoktan Seçmeli' için Şeref Bey'den sonra yeni bir projede daha bir araya gelen Onur Ünlü ve Yusuf Reha Alp ikilisi, her şeyin bir elmayla başladığı bu serüvende, ilişkilerle ilgili kafanızda oluşan ya da oluşabilecek olan soruların bir tanesi hariç tamamına yanıt veriyor.

Dokuz adet birinci ve bir adet son bölümden oluşan toplam on bölümlük dijital bir proje olan "Yoktan Seçmeli'nin senaristi Yusuf Reha Alp; "Dokuz adet birinci bölüm" diyoruz çünkü istediğiniz bölümden izlemeye başlayabilirsiniz. Bir sıralaması yok yani. Sadece sonuncu bölümümüz son bölüm" dedi.

Tüm Televizyon haberleri için tıklayın