Üç Kuruş'un Leyla'sı Aslıhan Malbora'dan sosyal medyaya damga vuran dans performansı

İlk bölümü ile geçtiğimiz akşam ekrana getirilen Üç Kuruş dizisi Twitter'da gündem oldu. Dizide Aslıhan Malbora'nın hayat verdiği Leyla karakterinin dans sahnesi geceye damga vurdu. Leyla, komiser Efe'nin ve ağabeyinin önünde Roman havalarıyla dans etti.

Başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Diren Polatoğulları, Nesrin Cavadzade, Aslıhan Malbora, Nursel Köse, Civan Canova, Ercan Kesal, Mustafa Kırantepe ve Uğur Yıldıran'ın başrollerini paylaştığı Üç Kuruş dizisi, ilk bölümü ile dün akşam Show TV'de ekrana getirildi. Üç Kuruş'un ilk bölümüne Leyla'nın düğündeki dans performansı damga vurdu.

LEYLA DANS PEFORMANSIYLA GÜNDEM OLDU

Leyla, mahalledeki düğüne katılır ve mafya lideri abisini uzaktan izleyen Organize Şube'de komiser olan Efe'nin yanına giderken kendisini gazeteci olarak tanıtır. Leyla, düğüne yalnız gitmek istemeyerek Efe'yi davet etti.

Leyla, tek başına ortada dans ederek kıvrak hareketleri ile izleyenleri mest etti. Efe'ye sık sık bakan Leyla, ilgisini gösterdi. Leyla rolü için roman dans dersleri alan Aslıhan Malbora izleyenlerden tam not aldı.

Tüm Televizyon haberleri için tıklayın