Ezgi Eyüboğlu nereli, kaç yaşında, evli mi? Teşkilat'ın Ceren'i Ezgi Eyüboğlu kimdir?

Teşkilat dizisinde yeni rol alan Ezgi Eyüboğlu, sevgilisine karşı gizli bir örgüte bilgi aktaran Ceren karakterini canlandırıyor. Güçlü oyuncu kadrosu ve hikayesi ile izleyiciyi ekrana kilitleyen Teşkilat'ın Ceren'i Ezgi Eyüboğlu'nun kimdir sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. Son yıllarda ekranda sıkça görmeye başladığımız isimler arasında yer alan Ezgi Eyüboğlu'nun hayat hikayesi ve kariyeri ile ilgili merak edilen tüm detaylar haberimizde.

Ezgi Eyüboğlu nereli, kaç yaşında, evli mi" Teşkilat'ın Ceren'i Ezgi Eyüboğlu kimdir"

Ezgi Eyüboğlu dizisinde oynadığı Ceren rolüyle büyük beğeni topladı. Gerilim, aşk ve ihtirasların bir arada yaşandığı Teşlikat dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan oyuncu Ezgi Eyüboğlu'nun hayat hikayesi merak konusu oldu. Söz konusu konuya ilişkin google aramalarında "Teşkilat'ın Ceren'i Ezgi Eyüboğlu kimdir, nereli, kaç yaşında, evli mi?" soruların yanıtları araştırılmaya başlandı...

Yapımını TIMS&B Productions'ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar'ın üstlendiği Teşkilat dizisi her Pazar akşamı TRT1'de yayınlanmaktadır.

TEŞKİLAT CEREN KİMDİR?

Ezgi Eyüboğlu karakterini ve diziyi anlatırken ' Bizleri heyecanlı, tutkulu, gizemli ve güzel çekilmiş bir iş bekliyor. Bundan sonra TRT1'deyiz, heyecanımıza ortak olmak için sizleri ekran başına bekliyoruz.' diyerek anlattı.

EZGİ EYÜBOĞLU KİMDİR?

Teşkilat'ın Ceren'i Ezgi Eyüboğlu d. 15 Haziran 1988, İstanbul'da doğdu. İstanbul Üniversitesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra Bahçeşehir Üniversitesi ileri oyunculuk bölümünde master yapmıştır. 2012 yılında Muhteşem Yüzyıl dizisinde Aybige Hatun rolüyle ünlenmiştir. Ardından Sudan Bıkmış Balıklar dizisinde rol almıştır.

Ezgi Eyüboğlu, kimya öğretmeni bir anne ve bankacı bir babanın tek çocuğudur.

İstanbul Üniversitesi'nde İktisat eğitimini tamamladıktan sonra Bahçeşehir Üniversitesi İleri Oyunculuk alanında master derecesini alan ünlü oyuncu master eğitimi sırasında bir ajansa kaydolmuş ve tiyatro kulübünde bulunmuştur.

2007 yılında sektöre adım atan Ezgi Eyüboğlu, profesyonel oyunculuğun yanında ilk yıllarında defile ve organizasyonlarda modellik de yapmıştır.

2012 yılında dönemin en ünlü dizilerinden biri olan Muhteşem Yüzyıl'da Aybige Hatun rolünü üstlenmiş ve büyük bir çıkış yakalamıştır.

KİŞİSEL HAYATI

14 Mayıs 2016 yılında Kaan Yıldırım ile Esma Sultan Yalısı'nda evlendi. Çift 26 Haziran 2019 tarihinde boşandılar. Şuan ise Seda Sayan'ın oğlu Oğulcan Engin'le beraberdir.

2007 Senin Uğruna

2008 Arka Sokaklar

2010 Kutsal Damacana: Dracoola

2011 Kalbim Seni Seçti - Derin

2011 Muhteşem Yüzyıl - Aybige

2012 Sudan Bıkmış Balıklar - Zeynep

2012 Yalan Dünya

2013-2014 İntikam - Cemre Arsoy

2014 Yasak - Asude

2014 Ulan İstanbul - Ada Akça

2015 Adı Mutluluk - Kumsal Güçlü

2017 Payitaht Abdulhamit - Melike (Ahsen)

2018 Yol Arkadaşım 2 - Çilek

2019 Bir Aile Hikayesi - Nil

  • Ezgi Eyüboğlu
  • teşkilat ceren
  • Ezgi Eyüboğlu kimdir
  • Ezgi Eyüboğlu teşkilat
  • teşkilat ceren kim
Tüm Televizyon haberleri için tıklayın