Sonunda o gün geldi! O karakter Yasak Elma'dan gidiyor!

Ekranların entrikası bol dizisi Yasak Elma, 100. bölüme çok yaklaştı. Dün akşam yayınlanan yeni bölümü ile Yasak Elma, uzun zamandır gitmesi beklenen bir karakterin hikayesine son verdi. Gidişatı farklı olan diziden 85. bölüm itibariyle pek çok karakter ayrılmış ve yerine yenileri gelmişti. Eda Ece, Şevval Sam, Erdal Özyağcılar, Nesrin Cavadzade'nin rol aldıkları diziden bir karakter daha gidiyor.

Fox TV'nin sevilen dizisi Yasak Elma, sosyal medyada da oldukça konuşulan bir dizi. Dizinin hikayesi kadar karakterleri de ayrı ayrı merak ediliyor. Dizide canlandırdığı karakter ile uzun zamandır izleyicilerin ayrılmasını istediği Can Nergis yapıma veda ediyor.

Dizide önce Kerim'e kurduğu tuzakla onu hapse gönderen Mert, sonrasında Zehra ile evlenip şirketteki hisseleri almıştı. Yeni bölümde Mert ile tartışan Zehra, bir anda boşanma belgesini getiren Mert'in planlarını sonunda anladı.

Zehra, Hasan Ali'ye giderek ondan yardım istedi. Hasan Ali ise Zehra'yı himayesine alırken, Mert'i de tehdit ederek hisseleri ele geçirdi. Böylece dizide Mert'in foyası da ortaya çıktı. Aynı zamanda karakterin gidişinin de ayak sesleri oldu bu olay!

Sonunda izleyicinin isteği oluyor ve Mert karakteri diziden ayrılıyor. Bu duruma güzel bir ironi olarak da "Kerim'in ahı tuttu!" diyerek izleyici son noktayı koydu bile!

Tüm Televizyon haberleri için tıklayın