Seni Çok Bekledim setinde kaza! Beklenmeyen olay ayrılığı beraberinde getirdi…

Star TV'nin Cuma akşamları yayınlanan Seni Çok Bekledim dizisinde beklenmedik bir ayrılık yaşandı. Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu ikilisinin başrolünde yer aldığı dizinin setinde görünmez kaza meydana geldi. Hatırı sayılır bir izleyici kitlesine sahip dizide yaşanan bu kaza sonucu dizinin yönetmeni Şahin Altuğ, projeye veda etti.

Seni Çok Bekledim setinde kaza! Beklenmeyen olay ayrılığı beraberinde getirdi…

Büyük beklentiler ile yayın hayatına başlayan Seni Çok Bekledim dizisi, reyting sonuçları dramatik bir şekilde kötü gelmişti. 3'lü reytinglerle yoluna devam etmekte olan dizi Cuma günleri güçlü rakipleri ile yarış halinde. Dizide yaşanan talihsiz bir kaza ise değişikliğe neden oldu. Dizinin 6 bölümdür yönetmeni olan Şahin Altuğ sette kaza geçirdi.

Şahin Altuğ, geçen hafta yaşanan bu kazanın ardından projeden ayrıldı. Yerine ise Yasemin Türkmenli'nin getirildiği duyuruldu. Yapım şirketinden yapılan bilgilendirme şu şekilde:

"Skala Yapım ve DNZ Film ortak yapımcılığında, Star'da her Cuma ekrana gelen dizimiz Seni Çok Bekledim'de yönetmen değişikliği yaşanmıştır. Dizinin 6 bölüm boyunca yönetmenliğini üstlenen Şahin Altuğ, geçen hafta sette yaşanan talihsiz bir kaza sonrasında oluşan sağlık sorunları sebebiyle görevine devam edemeyeceğini bildirmiştir. Dizimizin 7. bölümden itibaren yönetmenliğini, Yasemin Türkmenli yapacaktır. Şahin Altuğ'a altı bölüm boyunca gösterdiği emek ve katkılarından ötürü teşekkür ederiz.

Skala Yapım"

Tüm Televizyon haberleri için tıklayın