Star Tv yayın akışı Sabahın Sultanı Seda Sayan neden yok? Seda Sayan'ın programı ne zaman başlayacak?

Star Tv'de hafta içi her gün izleyici karşısına çıkacak olan Sabahın Sultanı Seda Sayan bugün ekrana gelmedi. Saat 09:45'te başlaması planlanan yapımın akıbeti merak konusu oldu. Bu sebeple vatandaşlar aramalarında Star Tv yayın akışı Sabahın Sultanı Seda Sayan neden yok? Seda Sayan'ın programı ne zaman başlayacak? gibi sorulara yanıt aramaya başladı. İşte konuya dair detaylar...

Star Tv yayın akışı Sabahın Sultanı Seda Sayan neden yok" Seda Sayan'ın programı ne zaman başlayacak"

Sabahın Sultanı Seda Sayan'ı ekranda göremeyen vatandaşlar yoğun bir şekilde Star Tv yayın akışı Sabahın Sultanı Seda Sayan neden yok? Seda Sayan'ın programı ne zaman başlayacak? sorularına cevap aramaya başladı. Program bugün saat saat 09:45'te Star Tv'de başlayacaktı. Haberimizin içerisinden konu hakkında detaylara ulaşabilirsiniz.

SABAHIN SULTANI SEDA SAYAN NEDEN YOK?

Sabahın Sultanı Seda Sayan programının ilk bölümlerinin Karadeniz'de meydana gelen sel felaketi sebebiyle ilerleyen günlerde yayınlanacağı duyuruldu.

Yapılan açıklamada "Karadeniz Bölgesi'nde yaşanan sel felaketinden derin üzüntü duyuyoruz. Pazartesi 09.45'te yayınlamayı planladığımız 'Sabahın Sultanı Seda Sayan' programımızın ilk bölümünü ileri bir tarihe ertelediğimizi duyurmak isteriz.

Sel felaketinde hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı, yaralılara acil şifalar diliyoruz" ifadeleri kullanıldı.

SABAHIN SULTANI SEDA SAYAN

Star'da hafta içi her sabah canlı yayınlanmaya başlayacak olan "Sabahın Sultanı Seda Sayan", yakında seyirci ile buluşacak. 7'den 70'e herkesin sevgilisi Seda Sayan, yeni programı ile ekrana bomba gibi dönüyor. Türkiye'nin en güvenilir isimlerinden biri olarak yıllardır izleyicilerin sesi olan Seda Sayan, uzun bir aradan sonra sabah kuşağına geri dönüyor.

Yapımcılığını Global Medya'nın üstlendiği 'Sabahın Sultanı Seda Sayan'ın ilk tanıtımı yayınlandı. Yayınlanan tanıtımla; yeni programının müjdesini veren Seda Sayan, enerjisi ile dikkat çekti. "Mekanın sahibi geri geldi" diyen Sayan, tüm enerjisiyle sabah kuşağına geri dönmesinin de müjdesini verdi. Seda Sayan; dopdolu bir içerikle, sürpriz konuklarıyla, müzik ve eğlenceyi evlerinize getirecek.

  • Sabahın Sultanı Seda Sayan neden yok
  • seda sayan programı
  • seda sayan ne zaman başlıyor
  • star tv yayın akışı
  • seda sayan star tv
  • seda sayan yeni programı
Tüm Televizyon haberleri için tıklayın