Sabahın Sultanı Seda Sayan ne zaman başlayacak? Sabahın Sultanı Seda Sayan saat kaçta?

Sabahın Sultanı Seda Sayan Star Tv'de yayınlanacak. Hafta içi her sabah ekrana gelecek olan programda birbirinden ünlü konuklar misafir olacak. Peki, Sabahın Sultanı Seda Sayan ne zaman başlayacak? Sabahın Sultanı Seda Sayan saat kaçta? Merak edilen detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

Sabahın Sultanı Seda Sayan ne zaman başlayacak" Sabahın Sultanı Seda Sayan saat kaçta"

Seda Sayan'ın sunumuyla ekrana gelecek olan Sabahın Sultanı Seda Sayan hafta içi her gün Star Tv'de yayınlanacak. Eğlenceli anların yaşanacağı programa ünlü isimler konuk olacak. Sabah kuşağının vazgeçilmez isimlerinden olan Seda Sayan uzun bir süre sonra sevenleriyle buluşacak. Peki, Sabahın Sultanı Seda Sayan ne zaman başlayacak? Sabahın Sultanı Seda Sayan saat kaçta?

SABAHIN SULTANI SEDA SAYAN NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Sabahın Sultanı Seda Sayan 16 Ağustos Pazartesi günü başlayacak.

Sabahın Sultanı Seda Sayan neden yok? Seda Sayan'ın programı ne zaman başlayacak?

Star'da hafta içi her sabah canlı yayınlanmaya başlayacak olan "Sabahın Sultanı Seda Sayan", yakında seyirci ile buluşacak. 7'den 70'e herkesin sevgilisi Seda Sayan, yeni programı ile ekrana bomba gibi dönüyor. Türkiye'nin en güvenilir isimlerinden biri olarak yıllardır izleyicilerin sesi olan Seda Sayan, uzun bir aradan sonra sabah kuşağına geri dönüyor.


Yapımcılığını Global Medya'nın üstlendiği 'Sabahın Sultanı Seda Sayan'ın ilk tanıtımı yayınlandı. Yayınlanan tanıtımla; yeni programının müjdesini veren Seda Sayan, enerjisi ile dikkat çekti. "Mekanın sahibi geri geldi" diyen Sayan, tüm enerjisiyle sabah kuşağına geri dönmesinin de müjdesini verdi. Seda Sayan; dopdolu bir içerikle, sürpriz konuklarıyla, müzik ve eğlenceyi evlerinize getirecek.

  • Sabahın Sultanı Seda Sayan
  • Sabahın Sultanı Seda Sayan ne zaman başlayacak
  • Sabahın Sultanı Seda Sayan yayın tarihi
  • Sabahın Sultanı Seda Sayan saat kaçta
  • star tv Sabahın Sultanı Seda Sayan
  • seda sayan
Tüm Televizyon haberleri için tıklayın