Müge Anlı canlı izleme linki! ATV Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayın izle!

Müge Anlı ile Tatlı Sert, bugün izleyenlerin karşısına çıkıyor. Programı canlı olarak takip etmek isteyen kişiler, 'Müge Anlı canlı izleme' şeklinde araştırmalar yapılıyor. 13 sezondur ekranda olan program bugün 14. sezonu ile seyircilerin karşısına çıkıyor. Haberimizin içerisinden Müge Anlı canlı yayına ulaşabilirsiniz.

Müge Anlı canlı izleme linki! ATV Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayın izle!

Müge Anlı canlı yayını izlemek isteyenler bulunuyor. Sezon arasında giren program bugün 14. sezonu ile ATV'de yayınlanıyor. Faili cinayetleri çözen, kayıpları bulan Müge Anlı ile Tatlı Sert hafta içi her gün ekrana geliyor. ATV Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayın izleme liki sizlerle...

MÜGE ANLI CANLI İZLEME LİNKİ İÇİN TIKLAYINIZ

MÜGE ANLI SAAT KAÇTA BAŞLIYOR?

Müge Anlı hafta içi her gün saat 10:00'da ATV'de yayınlanıyor.

MÜGE ANLI NE ZAMAN BAŞLADI?

Müge Anlı ile Tatlı Sert, yapımcılığını ve sunuculuğunu Müge Anlı'nın yaptığı, yönetmenliğini Ahmet Şirin'in üstlendiği 2008 yılından bu yana Atv'de sabah kuşağında yayınlanan kayıp kişilerin arandığı, işleyeni belli olmayan veya işleyenin bulunamadığı cinayetlerin aydınlatılmaya çalışıldığı Müge Anlı ve beraberindeki Adli Tıp Uzmanı Prof. Dr. Şevki Sözen ve avukat Rahmi Özkan'ın yer aldığı televizyon programı. 13 sezondur kesintisiz yayımlanan program bugüne kadar 3150 kaybı bulmuş, 164 cinayet dosyası aydınlatmış ve 875 aileyi kavuşturmuştur.

Program ilk kez 18 Ağustos 2008 tarihinde başladı.

Tüm Televizyon haberleri için tıklayın