Misafir 2. bölüm tek parça izle! Fox Tv Misafir ilk bölüm kesintisiz, full izle!

Yapımını MEDYAPIM'ın üstlendiği, “Oasis” dizisinin uyarlaması olarak izleyiciyle buluşacak, FOX'un yeni dizisi “Misafir” bu akşam ikinici bölümüyle ekranlara çıkıyor. Güçlü oyuncu kadrosu ve hikayesi ile dikkat çeken ekranların yeni dizisi Misafir, büyük ilgi görmeye devam ediyor.

Misafir 2. bölüm tek parça izle! Fox Tv Misafir ilk bölüm kesintisiz, full izle!

İlk bölümü 11 Kasım'da yayınlanan Misafir, ortalığı kasıp kavurmaya devam ediyor. Yapımını MEDYAPIM'ın üstlendiği, Oasis dizisinin uyarlaması olarak ekrana gelecek olan dizinin başrollerini Hazal Kaya, Buğra Gülsoy ve Ozan Dolunay paylaşıyor. İşte Misafir'in merakla beklenen ikinci bölümünün detayları...

MİSAFİR 2. BÖLÜM İZLE TEK PARÇA!

MİSAFİR 2. BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Güneş, Erdem'e olan minnetini nasıl geri ödeyeceğini bilemez. Erdem ise Güneş'e çocukların bakıcısı olmayı teklif eder. Güneş'in misafirlikten çıkıp evin bir bireyi haline gelmesi en çok Betül'ü rahatsız eder. Güneş'in geçmişini araştıran Giray ise Gece'nin geçmişinden bir tehlikeyi Erdem'in evine misafir eder.

Herkesin düzenini altüst edecek bu misafir kimdir? Sorular bu akşam cevaplanacak...

MİSAFİR KONUSU NEDİR?

Yönetmenliğini Arda Sarıgün'ün yaptığı, senaryosunu Özge Aras'ın uyarladığı Misafir dizisinde; travmatik bir çocukluk geçirmiş olan genç bir kadın olan Gece (Hazal Kaya) ve eşini yeni kaybetmiş üç çocuklu bir baba olan Erdem'in (Buğra Gülsoy) umut dolu karşılaşma hikayesi konu alınıyor.

MİSAFİR'İN OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

Bülent Şakrak, Selen Öztürk, Nezaket Erden, Elçin Altamgüç, Berk Yaygın, Beren Gençalp, Salih Demir Ural, Zeyno Asya Orçin ve Emir Kaan Özkan gibi başarılı isimlerin oyunculuğunu üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Arda Sarıgün oturuyor. Senaryosunu Özge Aras'ın uyarladığı "Misafir" bu akşam izleyicinin önüne çıkıyor.

Tüm Televizyon haberleri için tıklayın