Meryem Duman kimdir, kaç yaşında? Meryem Duman nereli, Instagram hesabı nedir?

Meryem Duman, O Ses Türkiye yarışmasına damga vuran isimler arasında. Yeni sezonun dikkat çeken isimleri arasında yer alan Meryem Duman, O Ses Türkiye 2021 ilk turunda şarkı performansıyla 4 jüri üyesini döndürmeyi başardı. Peki O Ses Türkiye yarışmacısı Meryem Duman kimdir, kaç yaşında, nereli, Instagram hesabı nedir? İşte O Ses Türkiye yarışmacısı hakkındaki bilgiler...

Meryem Duman kimdir, kaç yaşında" Meryem Duman nereli, Instagram hesabı nedir"

Meryem Duman, TV8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye yeni sezonunda dikkat çeken yarışmacılardan biri oldu. Performansı ile dört jüriyi döndürmeyi başaran Meryem Duman'nın hikayesi merak konusu oldu. Söz konusu internet aramalarında "O Ses Türkiye yarışmacısı Meryem Duman kimdir, kaç yaşında, nereli, Instagram hesabı nedir?" sorularına yanıt arayanlar için detayları bu haberimizde derledik.

Ekranların en çok izlenen yarışmalarından olan O Ses Türkiye, onuncu sezonu ikinci bölümü 9 Ekim'de yayınlandı. Meryem Duman, O Ses Türkiye 2021 ilk turunda kör elemelerde şarkı performansıyla 4 jüri üyesini döndürmeyi başardı.

MERYEM DUMAN KİMDİR?

O Ses Türkiye 2021'e katılan Meryem Duman, 36 yaşında Kazakistanlı ve üç çocuğu var. 26 yaşında anne olduğunu hayatındaki en büyük mutluluk olduğunu söyledi. 5. sınıfta okulda ilk defa ses yarışmasına katılmış. Birinci olduğu bu yarışmadan bu yana şarkı söylediğini belirtiyor.

12 yıl boyunca oyunculuk ve sunuculuk yapmış. Fakat hayalinin müzik yapmak ve sahne almak olduğunu farkettiğini söyledi. Ve İstanbul'a hayalini gerçekleştirmeye gelmiş.

18 yaşında iken annesinin kaybettiği zaman o yıl onun için çok zor geçmiş. Şarkı söylemek, müzik yapmak annesinin hayali imiş. Bu yüzden bu hayalinde hiç vazgeçmemiş.

KİMİN TAKIMINA KATILDI?

Meryem Duman, O Ses Türkiye kör eleme turunda 4 jüriyi döndürmeyi başardı. Me Voy adlı şarkıyı seslendiren yarışmacı, kendisi için dönen jüri üyelerinden tercihi Murat Boz oldu. Meryem Duman, şarkı söylemeye ara verdiği yıllarda Murat Boz'un Cam Kenarı aldı şarkısını duymuş ve çok etkilenmiş. Bu nedenle onun takımına girmek istediğini söyledi.

  • Meryem Duman
  • O Ses Türkiye
  • Meryem Duman kimdir
  • meryem duman kaç yaşında
  • meryem duman nereli
  • meryem duman instagram hesabı var mı
Tüm Televizyon haberleri için tıklayın