Mekanın sahibi sete geldi! Masumlar Apartmanı'na sürpriz ziyaret!

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Masumlar Apartmanı, her Salı izleyicisi ile buluşmaya devam ediyor. Büyük bir hayran kitlesine sahip dizinin başarılı oyuncuları da takdir ediliyor. Psikolog yazar Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitabından uyarlanan Masumlar Apartmanı dizisi, hareketli setinde bir misafir ağırladı. Eserin sahibi Budayıcıoğlu, Ezgi Mola ve Merve Dizdar ile fotoğraf çekilip seti ziyaret etti.

Mekanın sahibi sete geldi! Masumlar Apartmanı'na sürpriz ziyaret!

Psikolog Gülseren Budayıcıoğlu'nun 'Camdaki Kız' kitabından uyarlanan birçok dizi bu sezona damgasını vurdu. Doğduğun Ev Kaderindir, Masumlar Apartmanı ve Kırmızı Oda dizileri, Budayıcıoğlu'nun hikayeleri ve tecrübeleri ile proje haline geldi. Ünlü yazar, kendi eseri referans alınarak çekilen Masumlar Apartmanı dizisinin setine misafir oldu.

Psikiyatr Doktor Gülseren Budayıcıoğlu'nun danışanlarının gerçek hayat hikayelerinden aktarılan olaylar, dizilere konu oluyor ve büyük ilgi görüyor. Şu sıralar Kanal D için hazırlanan ve yine aynı yapımcı firmanın projesi olan Camdaki Kız da Budayıcıoğlu'nun aynı isimli kitabından diziye uyarlanıyor.

Dizide Safiye'yi oynayan Ezgi Mola ve Gülben'i oynayan Merve Dizdar da Budayıcıoğlu ile aşağıdaki pozu vererek takipçileri ile paylaştı.

Dr. Gülseren Budayıcıoğlu, hayatlarına dokunduğu danışanlarının çarpıcı hikayelerinin anlatıldığı dizinin setinde bu kez oyuncularla hatıra fotoğrafı çektirerek güzel bir anıya dönüştürmüş oldu.

Tüm Televizyon haberleri için tıklayın