MasterChef Türkiye 2022 ne zaman başlayacak? MasterChef jüri üyeleri kimler?

Televizyon ekranlarının uzun soluklu yarışma programı MasterChef yeni sezonu için geri sayım başladı. Mutfağa ilgi duyanların ilham alarak seyrettiği ve usta bir aşçı olmak için ter döken yarışmacıların yer aldığı MasterChef Türkiye bu yıl yine ekranları kasıp kavurmaya geliyor. Peki, Bu sene MasterChef jüri üyeleri kim olacak? MasterChef Türkiye ne zaman başlayacak?

MasterChef Türkiye 2022 ne zaman başlayacak" MasterChef jüri üyeleri kimler"

Tv8 ekranlarının sevilen yarışma programı MasterChef Türkiye 2022 yeni sezonuyla izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Birbirinden yetenekli ve hırslı yarışmacıların mücadele ettiği ve hünerlerini sergilediği programın yeni sezon tarihi belli oldu. İzleyiciler "MasterChef 2022 ne zaman başlayacak?" sorusuna yanıt aramaya başladı. Peki, MasterChef 2022 jürileri kimler olacak?

MASTERCHEF TÜRKİYE 2022 NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Tv8 ekranlarında yayınlanan ve 4 sezonu geride bırakan MasterChef Türkiye 5. sezonu ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Çekimlerine başlanan MasterChef'in yeni sezonu 1 Temmuz Cuma akşamı izleyiciyle buluşacak.

MASTERCHEF JÜRİ ÜYELERİ KİMLER?

MasterChef Türkiye 2022 jüri üyelerinin bu yıl kimler olacağı merak ediliyordu. Konuyla ilgili magazin gündeminde ve televizyon kulislerinde jüri üyelerinden bazılarının ayrılacağı yönünde haberler çıkmaya başlamıştı. Yeni sezonun tanıtım fragmanları yayınlandı. MasterChef'te bu yıl yine jüri üyeleri olarak Danilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu yer alacak.

MASTERCHEF NEDİR?

MasterChef Türkiye, İngiltere kökenli bir aşçılık yarışmasının Türkiye uyarlamasıdır. İlk olarak 2011 yılında bir sezon boyunca Show TV'de yayınlandı. Ardından 1 Eylül 2018 tarihinde TV8'de yayınlanmaya başladı.

  • masterchef
  • masterchef türkiye
  • masterchef 2022
  • ne zaman başlayacak
Tüm Televizyon haberleri için tıklayın