Mahkum 7. bölüm izle tek parça! Mahkum son bölüm izle kesintisiz!

Yapımcılığını MF Yapım'ın üstlendiği Fox Tv ekranlarının yeni ve iddialı dizisi Mahkum, 7. bölümü ile ekrana geldi. Hikayesi ile dikkat çeken dizide bu hafta aynı çatı altında yaşayan bu iki düşman, asıl hesaplaşmalarına başlarlar. Fırat'ın hatırlamasıyla birlikte köşeye sıkışan Barış, ondan tamamen kurtulmanın bir yolunu bulmuştur.

Mahkum 7. bölüm izle tek parça! Mahkum son bölüm izle kesintisiz!

Onur Tuna ve İsmail Hacıoğlu'nun başrolde yer aldığı Mahkum dün akşam yeni bölümü ile ekrana geldi. Fox Tv'nin iddialı uyarlama dizisi Mahkum'da bu hafta neler olacağı büyük bir merakla bekleniyor. Hem Nazlı'yı bulmak hem de Barış'a karşı elini güçlendirmek isteyen Fırat, ateşten gömleği giymeye karar verir. Peki Nazlı'yı Barış'tan önce bulabilecek midir?

MAHKUM 7. BÖLÜM İZLE TEK PARÇA!

MAHKUM 7. BÖLÜMDE NELER OLUYOR?

Barış'ın kedi fare oyunu artık bitti. Şimdi şartlar eşit durumda.

Aynı çatı altında yaşayan bu iki düşman, asıl hesaplaşmalarına başlarlar. Fırat'ın hatırlamasıyla birlikte köşeye sıkışan Barış, ondan tamamen kurtulmanın bir yolunu bulmuştur. Planını devreye sokacağı anda hiç beklemediği bir karşı hamle ile baş başa kalır.

Bir yandan Barış ile kozlarını paylaşmaya devam eden Fırat, diğer yandan koca İstanbul'da kaybolan kızı Nazlı'nın peşindedir. Cemre sayesinde Nazlı'ya adım adım yaklaşır. Ancak Nazlı'ya giden yol, Cemre için tehlikeli sulardan geçmektedir.

Hem Nazlı'yı bulmak hem de Barış'a karşı elini güçlendirmek isteyen Fırat, ateşten gömleği giymeye karar verir. Peki Nazlı'yı Barış'tan önce bulabilecek midir?

  • Mahkum
  • Mahkum 7 bölüm
  • Mahkum izle
  • Mahkum kesintisiz izle
  • fox tv Mahkum izle
Tüm Televizyon haberleri için tıklayın