Mahkum 21. bölüm izle tek parça! Fox Tv Mahkum son bölüm izle kesintisiz, full!

Mahkum dün akşam 21. bölümü ile ekrana geldi. Yönetmen koltuğunda Volkan Kocatürk'ün oturduğu, senaryosunu Uğraş Güneş ile Nergiz Herdem'in uyarladığı Mahkum'da Zahit'ten aldığı bilgi sayesinde, söz verdiği gibi yeniden adliyeye sanık olarak kendi elleriyle götürür. Av avcı hikayesinde roller değişmişken Barış tarafından hiç tahmin etmediği bir hamle ile karşılaşır.

Mahkum 21. bölüm izle tek parça! Fox Tv Mahkum son bölüm izle kesintisiz, full!

Fox Tv ekranlarında yayınlanan Mahkum dizisinin yeni bölümü dün akşam ekrana geldi. Başrollerini; Onur Tuna, İsmail Hacıoğlu, Seray Kaya ve Melike İpek Yalova'nın üstlendiği dizinin bu haftaki bölümünde savcılık makamına döner dönmez ilk iş Barış'ın peşine düşen Fırat, onu köşeye sıkıştıracak büyük hamleler peşindedir...

MAHKUM 21. BÖLÜM İZLE TEK PARÇA!

MAHKUM 21. BÖLÜM ÖZETİ

Savcılık makamına döner dönmez ilk iş Barış'ın peşine düşen Fırat, onu köşeye sıkıştıracak büyük hamleler peşindedir.

Zahit'ten aldığı bilgi sayesinde, söz verdiği gibi yeniden adliyeye sanık olarak kendi elleriyle götürür. Av avcı hikayesinde roller değişmişken Barış tarafından hiç tahmin etmediği bir hamle ile karşılaşır.

Barış için Fırat'ın dönüşünden daha büyük bir şok gözlerinin önündeki Savaş'tır. Bu zamana kadar işlediği tüm suçların hesabını sormak için dönmüştür.

Peki Savaş gerçek midir? Yoksa zihninde yarattığı bir düşman mı? Barış bu korkunç sorunun peşinden giderken Fırat'tan son bir hamle gelir. Onu en zayıf yerindenden vuracaktır.

Fırat bu büyük hamlesiyle başarılı olabilecek midir?

  • Mahkum izle
  • Mahkum son bölüm izle
  • Mahkum 21 bölüm izle
  • Mahkum yeni bölüm izle
  • fox tv Mahkum izle
Tüm Televizyon haberleri için tıklayın