Kral Kaybederse konusu, özeti nasıl? Kral Kaybederse oyuncu kadrosunda kimler var, hangi kanalda yayınlanacak?

Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitabı Kral Kaybederse psikodrama türünde ekrana gelecek. Son dönem televizyon dizilerinde sıklıkla kullanılan bu teknik; Doğduğun Ev Kaderindir, Kırmızı Oda, Masumlar Apartmanı ve Camdaki Kız gibi yapımlarla boy gösterdi. Peki, Kral Kaybederse konusu, özeti nasıl? Kral Kaybederse oyuncu kadrosunda kimler var, hangi kanalda yayınlanacak?

Gülseren Budayıcıoğlu daha önce ekrana uyarlanan kitapları arasına Kral Kaybederse'de ekleniyor. Kral Kaybederse kitabı dizi olarak karşımızı çıkacak yeni projeler arasında yer alıyor. Doğduğun Ev Kaderindir, Kırmızı Oda, Masumlar Apartmanı Ve Camdaki Kız gibi dizilerle izleyiciyi televizyon başına kilitleyen bu yapımlar büyük beğeni aldı. Kral Kaybederse konusu, özeti nasıl?

KRAL KAYBEDERSE KONUSU NEDİR?

Kral Kaybederse, ilişkide bağımlılık ve narsistik kişilik bozukluğunun çocukluk temellerini ortaya döken bir roman. Gerçek karakterler ve yaşanmış olaylardan yola çıkan Kral Kaybederse romanı; Kenan adında iyi görünümlü, narsist ve vurdumduymaz bir adamın çocukluğundan bugüne karakterini şekillendiren şartları anlatıyor. Tüm kadınların etrafında pervane olduğu bu adam, yıkılmaz zannettiği egosunu bir anda yerle bir edilmiş halde buluyor. Ve çaresizliği onu bir psikiyatriste danışmaya sevk ediyor.

Etik dışı yaşamıyla okurda en başından itibaren nefret uyandıran Kenan karakterinin, aslında tüm davranışlarının altında yatan acı nedenler var. Ve tüm bunlar açığa çıktığında, peşin hükme varmanın ne denli yanlış olduğunu düşünmeden edemeyeceksiniz. Bir yandan başkahraman terapi görürken, siz de kendinize ve davranışlarınıza yönelik yeni farkındalıklar kazanacağınız bir seansa gireceksiniz.

KRAL KAYBEDERSE OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

TV 100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre, rol için düşünülen isim Kıvanç Tatlıtuğ oldu. Gelen iddialar arasında Kıvanç Tatlıtuğ'un rol içinde görüşmeler yaptığı konuşuluyor. Ancak bazı iddialara göre ise Tatlıtuğ ile Kenan rolü için çoktan anlaşıldı.

Son olarak bir başka gülseren budayıcıoğlu dizisi olan doğduğun ev kaderindir'de Mehdi rolünü oynayan İbrahim Çelikkol'un da ismi Kenan karakteri için geçiyor.

  • Kral Kaybederse
  • Kral Kaybederse konusu nedir
  • Kral Kaybederse oyuncuları kimler
  • Kral Kaybederse oyuncu kadrosu
  • Gülseren Budayıcıoğlu kral kaybederse
  • kıvanç tatlıtuğ
  • ibrahim çelikkol
Tüm Televizyon haberleri için tıklayın