Miraç Altan Çuhadar kimdir, kaç yaşında? Kırmızı Oda Miço kim?

Kırmızı Oda Miço karakteri arama yapılan konulardan oldu. Bu akşam Tv 8'de yayınlanacak olan Kırmızı Oda'da Miço, Sadi'nin arkadaşı olarak geçen hafta karşımıza çıkmıştı. Gerçek yaşam hikayelerinin ele alındığı dizi seyirciyi ekran başına kilitliyor. Peki, Kırmızı Oda Miço kim? Miraç Altan Çuhadar kimdir, kaç yaşında?

Miraç Altan Çuhadar kimdir, kaç yaşında" Kırmızı Oda Miço kim"

Kırmızı Oda Miço, Sadi karakterinin arkadaşı olarak karşımıza çıktı. Tv 8 ekranlarında yayınlanan dizi Kırmızı Oda cuma akşamları ekrana geliyor. Bu haftada izleyenlerin ilgisi çekecek bir bölüm yayınlanacak. Kırmızı Oda Miço kim? Miraç Altan Çuhadar kimdir, kaç yaşında?

KIRMIZI ODA MİÇO KİM?

Kırmızı Oda dizisinde annesi tarafından terk edilen Miço Mehmet, Sadi'nin en yakın arkadaşı olarak bilinmektedir. Sadi yer altı dünyasına Miço karakteriyle tanışarak girmiştir. Miço, üvey annesi ve kardeşleri tarafından sokağa atılan Sadi'nin ilk sığındığı liman olmuştur.

Dizinin son bölümünde Sadi ve arkadaşı Miço, Emre'nin intikamı için Hamdi Baba'ya gitmişti. Hamdi Baba, Abdullah'ı yakalamış ve çocukları elinden kurtarmıştı.

Yayımlanan 34. bölüm fragmanında Miço, gece gece kulübünde çalışan annesini sıkıştıran adamı engellemek için araya girdi. Bu sırada Miço'nun annesini korumak isterken bıçaklandığı ve Delikanlı Sadi karakterinin çocukluğunu canlandıran karakterin Miço diyerek bağırdığı görüldü.

MİRAÇ ALTAN ÇUHADAR KİMDİR?

2003 yılında İstanbul'da doğan Miraç Altan Çuhadar, İstanbul Bağcılar'da ikamet etmektedir. Aslen Trabzon Maçkalı olan Çuhadar, ortaokul eğitimini Bağcılar Ziya Gökalp Ortaokulu'nda tamamlamıştır.

  • Kırmızı Oda Miço
  • Kırmızı Oda Miço kimdir
  • Miraç Altan Çuhadar
  • Miraç Altan Çuhadar kimdir
  • Miraç Altan Çuhadar kaç yaşında
Tüm Televizyon haberleri için tıklayın