Kırmızı Oda 53. bölüm izle kesintisiz! Tv8 Kırmızı Oda son bölüm izle tek parça!

Başrollerinde Binnur Kaya, Gülçin Kültür Şahin ve Sezin Bozacı'nın yer aldığı Kırmızı Oda dün akşam 53. yeni bölümü ile ekrana geldi. Gülseren Budayıcıoğlu'nun 2004 yılında yayınlanan Madalyonun İçi adlı kitabından uyarlanan dizide bu hafta Derya güvende hissetmeyi öğreniyor. Zekiye'nin hayata gözlerini açtığı gün gösterilecek.

 Kırmızı Oda 53. bölüm izle kesintisiz! Tv8 Kırmızı Oda son bölüm izle tek parça!

Kırmızı Oda dizisi 53. yeni bölüm dün akşam izleyici karşısına çıktı. Tv8'in sevilen dizisi Kırmızı Oda'da gerçek hayat hikayeleri anlatılıyor. Onur Güvenatam'ın yapımcılığını ve Deniz Gürlek & Melek Seven'in senaryosunu üstlendiği psikolojik drama türündeki dizide bu hafta neler yaşanacağı merakla bekleniyor...

KIRMIZI ODA 53. BÖLÜM İZLE TEK PARÇA!

KIRMIZI ODA 53. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Kırmızı Oda'da Zekiye'nin hayata gözlerini açtığı gün gösterilecek.

"Her karanlık küçük de olsa kendi içinde bir aydınlık saklar."

Derya güvende hissetmeyi öğreniyor...

KIRMIZI ODA DİZİSİNİN KONUSU

Gerçek hayatta yaşanmış ve artık yaşamlarında bir tıkanıklığa sebep olarak acı veren gerçek kesitlerin kaleme alınarak canlandırıldığı Kırmızı Oda dizisinde, psikiyatri kliniğinde doktorların ve onlara başvuran hastaların hayatları ile ilgili hikâyeleri canlandırılıyor.

Kırmızı Oda dizisinde izleyici ile buluşacak olan her hayat hikâyesinin altında yatan korkuları, acıları, sevinçleri, mutluluk ve hüzünleri irdelenirken izleyicinin de ruhunun kapalı kapıları aralanarak belki de kendi yaşamlarını sorgulayacakları kendinden birer parça bulacaklardır. Psikiyatri kliniğe gelen hastalar, o güne kadar kendilerinin dahi akıllarına getirmekten korktukları ve kimseye söyleyemedikleri sırları dile getirirken; izleyiciler de o hikâyelerde kendi bugünleri, geçmişleri ve geleceklerine dair izleri fark ederek yaşamlarını sorgulayacakları etkileyici bir dram psikolojik dizisi olacak.

KIRMIZI ODA OYUNCULARI

Binnur Kaya

Gülçin Kültür Şahin

Sezin Bozacı

Baran Can Eraslan

Tüm Televizyon haberleri için tıklayın