Kırmızı Oda 50. bölüm izle tek parça! Kırmızı Oda son bölüm izle kesintisiz!

Kırmızı Oda bu akşam 50. bölümü ile ekrana geliyor. Binnur Kaya'nın başrolde yer aldığı Kırmızı Oda her hafta izleyicileri ekrana kilitlemeyi başarıyor. Onur Güvenatam'ın yapımcılığını ve Deniz Gürlek & Melek Seven'in senaryosunu üstlendiği psikolojik drama türündeki Türk televizyon dizisi. Gülseren Budayıcıoğlu'nun 2004 yılında yayınlanan Madalyonun İçi adlı kitabından uyarlanıyor.

Kırmızı Oda 50. bölüm izle tek parça! Kırmızı Oda son bölüm izle kesintisiz!

Tv8'in sevilen dizisi Kırmızı Oda yeni bölümleri cuma akşamları yayınlanmaya devam ediyor. Kırmızı Oda da başrol oyuncusu Binnur Kaya psikiyatri kliniğinin sahibi ve bir psikiyatristi canlandırıyor. Diziye gelen konuk oyuncular, gerçek hayat hikayelerine hayat veriyor. Kırmızı Oda bu akşam 50. bölümü ile izleyici karşısına çıkıyor. İşte Kırmızı Oda 50. bölüm izleme linki...

KIRMIZI ODA 50. BÖLÜM İZLE TEK PARÇA!

KIRMIZI ODA 50. BÖLÜM ÖZETİ

Annelerinin hatasını affetmek kolay olmasa da Derya ve Deniz onu kaybetmeyi göze alamıyor.

Üst üste yaşadıkları ona bir geceyi anımsatmasa da Derya yavaşça aydınlığa çıkıyor.

Nevin'in evdeki yokluğu, Rezzan ve İbrahim için yeniliklerle kapı açıyor.

Kırmızı Oda Pembe kimdir? Meltem Cumbul kaç yaşında, nereli?

Diziye bu akşam yeni karakter Pembe katılıyor.

KIRMIZI ODA KONUSU NEDİR?

Kırmızı Oda da başrol oyuncusu Binnur Kaya psikiyatri kliniğinin sahibi ve bir psikiyatristi canlandıracak. Psikiyatri kliniğinde doktorlarını ve onlara başvuran hastaların hayatlarını anlatacağı "Kırmızı Oda"da her hayat hikayesinin altında yatan acılar, sevinçler, mutluluk ve hüzünler izleyicinin de ruhunun kapalı kapılarını aralayacak. Hastalar o Güne kadar kimselere söyleyemedikleri sırları dile getirirken izleyiciler de kendi bugünleri, geçmişleri ve yarınlarına dair bir şeyler bulacak.

Tüm Televizyon haberleri için tıklayın