Kırmızı Oda 48. bölüm izle tek parça! TV 8 Kırmızı Oda son bölüm izle full, kesintisiz!

Binnur Kaya'nın psikiyatri kliniğinin sahibi ve bir psikiyatristi canlandırdığı Kırmızı Oda ilgi ile takip ediliyor. Tv8'in sevilen dizisi Kırmızı Oda'nın dün akşam yeni bölümü yayınlandı. Dizinin 48. bölümü saat 20:00'de izleyici ile buluştu. Dizide dün akşam Süveyda, Derya ve Rezzan'ın hikayeleri ekrana geldi.

Kırmızı Oda 48. bölüm izle tek parça! TV 8 Kırmızı Oda son bölüm izle full, kesintisiz!

Gülseren Budayıcıoğlu'nun 2004'te yayınlanan Madalyonun İçi adlı kitabından uyarlanan dizisi Kırmızı Oda hikayeleri ile izleyicileri ekrana kilitliyor. Tv8 ekranında yayınlanan dizi dün akşam 48. bölüm ile ekrana geldi. Dizide dün akşam Rezzan'ın kapanmayan yarası Afet ile ilgili geçmişi devam edecek...

KIRMIZI ODA 48. BÖLÜM İZLE TEK PARÇA!

KIRMIZI ODA 48. BÖLÜM BİLGİLERİ

Rezzan çocukluğunda olanları Doktor Hanım'la paylaştıkça, kendisini de yeniden keşfediyor.

Zekiye'nin Tuna için hayalleri gerçek mi oluyor?

Küçüklüğünün acısını dindiremeyen Derya kendini kötülüklerden kurtaracak bir kahraman arıyor.

Rezzan'ın kapanmayan yarası Afet ile yaşananlar gözler önüne seriliyor.

KIRMIZI ODA KONUSU NEDİR?

Kırmızı Oda da başrol oyuncusu Binnur Kaya psikiyatri kliniğinin sahibi ve bir psikiyatristi canlandırıyor. Psikiyatri kliniğinde doktorlarını ve onlara başvuran hastaların hayatlarını anlatacağı "Kırmızı Oda"da her hayat hikayesinin altında yatan acılar, sevinçler, mutluluk ve hüzünler izleyicinin de ruhunun kapalı kapılarını aralayacak. Hastalar o Güne kadar kimselere söyleyemedikleri sırları dile getirirken izleyiciler de kendi bugünleri, geçmişleri ve yarınlarına dair bir şeyler bulacak.

Tüm Televizyon haberleri için tıklayın