Kırmızı Oda 38. bölümde gerilim artıyor! Kırmızı Oda 38. yeni bölüm fragmanı yayında!

Kırmızı Oda dizisi 38. yeni bölüm fragmanı izleyicisiyle buluştu. Heyecanın bir an olsun eksik olmadığı ekranların sevilen dizisi Kırmızı Oda yeni bölümü nefes kesecek. Güçlü oyuncu kadrosu ve hikayesi ile dikkat çeken Kırmızı Oda 38. yeni bölüm fragmanı ve detayları haberimizde.

Kırmızı Oda 38. bölümde gerilim artıyor! Kırmızı Oda 38. yeni bölüm fragmanı yayında!

Kırmızı Oda 38. yeni bölüm fragmanı Tv8 izleyicisiyle buluştu. Kırmızı Oda dizisinde "Delikanlı Sadi" karakterine hayat veren Erkan Petekkaya yeni bölümdeki performansıyla diziye damgasını vuracak. Renkli karakterleri ile birbirinden farklı hikayeye yer veren Kırmızı Oda 38. yeni bölüm fragmanı şimdiden seyirciden büyük beğeni topladı.

Kırmızı Oda'nın bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde neler olacak? Kırmızı Oda 21 Mayıs 2021 Cuma akşamı TV8'de...

Hayatın içinde bugüne kadar konuşulmamış, konuşulamamış ne varsa 'Kırmızı Oda'da ortaya çıkacak. İnsan hayatının en derin sırları 'Kırmızı Oda'da anlatılacak.

KIRMIZI ODA 38. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

KIRMIZI ODA DİZİ KONUSU NEDİR?

Kırmızı Oda da başrol oyuncusu Binnur Kaya psikiyatri kliniğinin sahibi ve bir psikiyatristi canlandıracak.

Psikiyatri kliniğinde doktorlarını ve onlara başvuran hastaların hayatlarını anlatacağı "Kırmızı Oda"da her hayat hikayesinin altında yatan acılar, sevinçler, mutluluk ve hüzünler izleyicinin de ruhunun kapalı kapılarını aralayacak.

Hastalar o Güne kadar kimselere söyleyemedikleri sırları dile getirirken izleyiciler de kendi bugünleri, geçmişleri ve yarınlarına dair bir şeyler bulacak.

KIRMIZI ODA OYUNCULARI

Binnur Kaya

Gülçin Kültür Şahin

Sezin Bozacı

Baran Can Eraslan

Erkan Petekkaya

Tüm Televizyon haberleri için tıklayın