Kırmızı Oda 37.bölümde izleyiciyi neler bekliyor? Kırmızı Oda 37. yeni bölüm fragmanı yayında!

Kırmızı Oda 37. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Etkileyici prodüksiyonu, sürükleyici hikayesi ve zengin oyuncu kadrosuyla ekrana yaz neşesi getirecek olan Kırmızı Oda 37. yeni bölümü izleyiciyi ekrana kilitleyecek. Dizi severlerin ilk bölümlerinden beri ilgiyle takip ettikleri Kırmızı Oda 37. yeni bölüm fragmanı şimdiden büyük ilgi gördü.

Kırmızı Oda 37.bölümde izleyiciyi neler bekliyor" Kırmızı Oda 37. yeni bölüm fragmanı yayında!

Kırmızı Oda dizisi 37. yeni bölüm fragmanı izleyicisiyle buluştu. Heyecanın bir an olsun eksik olmadığı ekranların sevilen dizisi Kırmızı Oda yeni bölümü nefes kesecek. Güçlü oyuncu kadrosu ve hikayesi ile dikkat çeken Kırmızı Oda 37. yeni bölüm fragmanı ve detayları haberimizde.

KIRMIZI ODA 37. BÖLÜM FRAGMAN

KIRMIZI ODA DİZİ KONUSU NEDİR?

Kırmızı Oda da başrol oyuncusu Binnur Kaya psikiyatri kliniğinin sahibi ve bir psikiyatristi canlandıracak.

Psikiyatri kliniğinde doktorlarını ve onlara başvuran hastaların hayatlarını anlatacağı "Kırmızı Oda"da her hayat hikayesinin altında yatan acılar, sevinçler, mutluluk ve hüzünler izleyicinin de ruhunun kapalı kapılarını aralayacak.

Hastalar o Güne kadar kimselere söyleyemedikleri sırları dile getirirken izleyiciler de kendi bugünleri, geçmişleri ve yarınlarına dair bir şeyler bulacak.

KIRMIZI ODA OYUNCULARI

Binnur Kaya

Gülçin Kültür Şahin

Sezin Bozacı

Baran Can Eraslan

Tüm Televizyon haberleri için tıklayın