Kırmızı Oda 31. bölümü ile izleyici karşısına çıktı

Cuma günlerinin sevilen yapımı Kırmızı Oda yine çok özel bir bölümle izleyici karşısına çıktı.

Kırmızı Oda 31. bölümü ile izleyici karşısına çıktı

Tv8 ekranlarının başarılı dizisi Kırmızı Oda ilk bölümünden bu yana cuma akşamlarının vazgeçilmez dizileri arasına girmeyi başardı. Başrollerini Binnur Kaya, Tülin Özen, Burak Sevinç ve Meriç Aral'ın paylaştığı dizinin yeni bölümünde Doktor Hanım Zafer ve Nihal'in problemlerini çözmeye çalışıyor.

KIRMIZI ODA GEÇEN BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Kırmızı Oda'nın 26 Mart Cuma akşamı yayınlanan 30. bölümünde; Doktor Hanım, eşi Zafer'le mutlu bir hayatı olduğunu ve kendisini el üstünde tuttuğunu söyleyen Nihal'in zamansız bayılmalarının nedenini çözmeye çalışır. Zafer ise evliliğindeki sorunlarla ilgili zekice tespitleri ile Doktor Hanım'ı şaşırtır.

Recai, eşine karşı kötü davranışlarına Nazlı'nın kendisine gösterdiği yoğun ilginin sebep olduğunu kabul eder. Doktor Hanım da Recai'nin geçmişine inerek hissettiği değersizlik duygusunun kaynağını çözmeye çalışır.

Sadi'nin Abdullah'ın çetesinin içindeki hikayesi devam ederken, çeteye yeni katılan Emre ile ilgili verdiği sır Doktor Hanım'ı etkiler. Sadi, yaşadıklarını anlatırken ufak çaplı bir kriz geçirir.

Diğer yanda Piraye ve Deniz, aldıkları önemli kararı kliniğe duyurur.

Tüm Televizyon haberleri için tıklayın