İki dizi birbirine girdi! Kırmızı Oda Masumlar Apartmanı'nda... Gülben bu defa Doktor Manolya ile görüştü

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Masumlar Apartmanı ve TV8'in fenomen yapımlarından olan Kırmızı Oda dizisi adeta birbirine girdi. Masumlar Apartmanı'nda Gülben tedavi olmaya karar verir. Kırımızı Oda'nın Doktor Manolya'sının kapısını çalan Gülben, izleyenleri heyecanlandırdı. Masumlar Apartmanı 45. Bölüm fragmanında ekrana getirilen sahnede Gülben'in “acaba beni düzeltebilir misiniz?” sözleri derinden etkiledi.

İki dizi birbirine girdi! Kırmızı Oda Masumlar Apartmanı'nda... Gülben bu defa Doktor Manolya ile görüştü

Başrollerinde Ezgi Mola, Merve Dizdar, Birkan Sokullu ve Melisa Şenolsun'un rol aldığı Masumlar Apartmanı dizisi izleyenleri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Esat ile evlilik kararı alan Gülben, değişmeye karar verir.

Ailesi ile aynı apartmanda yaşamak istemesinin ardından Esat'ta kibar bir dille uyarı alan Gülben, bağımlı halinden kurtulmak ister.

FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Masumlar Apartmanı 45. bölüm fragmanı ekrana getirildi. Fragmanda Kırmızı Oda sürprizi yaşandı. Fragmanda; Gülben artık iyileşmeye karar verir ve Esat ile mutlu bir evliliği olmasını ister. Doktor Manolya'dan randevu alır.

Eypio, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı için Kütahya'da konser verdi

Manolya ile seanslara başlayan Gülben, "Sizin çocuk hastalarınız da var mı? Belki onlardan alışkınsınızdır diye. Çünkü benim yaptığımı sadece onlar yapar." dedi.

Doktorun kendisine olan samimi yaklaşımından etkilenen Gülben, "acaba beni düzeltebilir misiniz?" sözleri ile fragmana damga vurdu.

Masumlar Apartmanı'nda yayınlanacak olan bölüme Kırmızı Oda'da yer verilip verilmeyeceği şimdiden merak konusu oldu.

İbrahim Tatlıses iş ilanı ile tepki topladı, paylaşımı kaldırdı

Hande Erçel'in pozlarına Kerem Bürsin kayıtsız kalmadı

Tüm Televizyon haberleri için tıklayın