Gelinim Mutfakta'da diskalifiye paniği! Seda Sayan'dan yarışmacılara 1 Nisan şakası

Kanal D'nin en sevilen programlarından olan Gelinim Mutfakta 674. bölümü ile 1 Nisan perşembe günü ekrana getirildi. Seda Sayan'ın sunuculuğunu üstlendiği Gelinim Mutfakta'da yarışmacıları korkutan anlar yaşandı. Seda Sayan, 'Bu Gelinim Mutfakta bir ilk' diyerek herkesin diskalifiye olduğunu duyurdu. Yarışmacılar gözyaşlarına boğulurken Seda Sayan'ın '1 Nisan' diye bağırmasının ardından kayınvalidelerden biri 'Böyle şaka olur mu ya' diyerek fenalık geçirdi.

Gelinim Mutfakta'da diskalifiye paniği! Seda Sayan'dan yarışmacılara 1 Nisan şakası

Seda Sayan'ın sunuculuğunu üstlendiği Kanal D'de ekrana getirilen Gelinim Mutfakta programı 674. bölümü ile 1 Nisan perşembe günü yayınlandı. Programda tansiyonu yükselten anlar yaşandı. Seda Sayan, 'Bu Gelinim Mutfakta bir ilk' dedi ve bütün yarışmacıların diskalifiye edildiğini duyurdu.

Seda Sayan yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: 'Bana bunu yaşatmanızı beklemezdim. Dizlerimin bağı çözüldü konuşamıyorum. Benim sunduğum bir dönemde bunu yapmanız beni inanılmaz kırdı ve üzdü. Hele Ayten sen beni çok şaşırttın, Aysun sen de bana büyük bir hayal kırıklığı yaşattı.

Hepinizle arkadaşlarım konuşacaklar. Ama bu günü asla unutmayacağım ve unutmayacaksınız. Sizi buraya ben istedim ama hepiniz hayal kırıklığı yarattınız. Ne olduğunu herkes biliyor da izleyiciyi de üzmeyelim. Beni de ağlattınız ya... ' dedi.

Yarışmacılar ise 'Biz ne yaptık Seda Hanım' derken Seda Sayan daha fazla dayanamadı ve '1 Nisan şakası' diye bağırdı. Kayınvalidelerden biri ise 'Böyle şaka olur mu ya' diyerek fenalık geçirdi.

Tüm Televizyon haberleri için tıklayın